Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Neden Sürekli Engelliyor?

1.085 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp İnternet üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşabileceğimiz text mesaj  , resim ve video yollaya bileceğiniz bir mobil ve web app uygulamasıdır. Kullanıcı sayısının popüler olması nedeni ile popüler olan bu uygulama için bazı firmalarda bunu fırsat bilip muadil ürünler çıkarmaktadır.

Whatsapp Neden sürekli engelliyor ban yeniyor ? Whatsapp veya WhatsappMD gibi üçüncü parti ürünler kullanıyor iseniz Whatsapp bunu tespit ettiğinde sizi 24 saat banlamaktadır. Eğer bu devam ederse ban sürenizde uzayacaktır. Örnek verecek olursak Whatsapp+ ( Whatsapp Plus ) gibi ürünü yüklediğinizde ban yemek kaçınılmaz olacaktır. 

Whatsapp+ kısa bahsetmek gerekirse Whatsapp için hazırlanmış bir yama programdır. Bu özellik ayrı kurulmuş olsa da Whatsapp ile entegreli çalıştığı görülmekte ve tema özelliği destek vermektedir. Kısaca tavsiyem Whatsapp engelleme den korunmak için böyle üçüncü parti yazılımlardan uzak durmanız olacaktır ve cihazınızda böyle yazılımlar var ise kaldırmanız olacaktır.

Tags – Etiketler ;

Whatsapp sürekli banlama , Whatsapp Sürekli Engelleme , Whatsapp neden banlanıyorum , Whatsapp+ nedir , Whatsapp plus nedir , Whatsapp ban ne zaman kalkar

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın