Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp “Mesaj Bekleniyor” Nedir?

254 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünya’da ünlü ve en çok kullanılan Popüler anlık mesajlaşma App uygulaması olan Whatsapp‘da son zamanlarda hızlı ataklar ile kendini geliştirmeye devam etmektedir. Son gelen güncellemeler ile “Durum” Güncellemesi ile aynen snapchat ve instagram’da olduğu gibi 24 saat süre ile geçici paylaşımlar ile hikayeler paylaşılabiliyor. 

WhatsApp uygulamasında bazen sorunlar’da yaşanabilmektedir. Bu sorunlardan biride mesaj gönderme ve mesaj alma konusunda yaşanan hatalar olabilmektedir. Bunlardan en önde gelenler biride “Mesaj bekleniyor. Bu biraz zaman alabilir. Daha Fazla Bilgi” bildirimidir. 

Mesaj Bekleniyor” sorunu nedir, nasıl düzelir, çözüm yolu var mıdır? bu tür mesajlar size mesaj gönderen karşı tarafın İnternet bağlantısı ile ilgili bir sorundur. Size mesaj gönderdikten son İnternet bağlantısı o esnada gitmiş veya telefonu kapanmış olabileceğidir. Yani size mesaj gönderen kişinin Mobil veya Wi-Fi ağ bağlantısında yaşanan sorundan kaynaklıdır. Whatsapp Bu sorunu nasıl açıklamaktadır.?

Daha Fazla Bilgi link adresini kullandığınızda size teknik açıklamaların olduğu bir sayfaya yönlendirecektir. bu link adresi “https://www.whatsapp.com/faq/tr/general/26000015” sayfasına yönlendirecektir.

Karşı tarafın yani mesajı gönderen kişinin çevrimiçi olması ve gönderdiği mesajın şifrelenmesinin beklendiği söylemektedir. yani durum iki taraf için mesajlaşmada şifrelemenin yapılabilmesi için çevrimiçi yani İnternet bağlantısının açık olması ile bu mesaj tarafınıza iletilecektir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın