Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp da kaybolan mesajları kullanma

78 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, WABetaInfo yayınladığı habere göre, haziran ayının sonunda WhatsApp yeni bir özelliğin geleceğin haberi vermektedir.

Bu yeni özellikte WhatsApp kaybolan mesajlar özelliği ile artık tek seferde görünebilen mesajlar atabileceksiniz. Android cihazlarda kullanılmaya başlanan ve yakın zamanda İOS işletim sistemlerinde de aktif olacak bu özellik ile kaybolan mesaj gönderip alabileceksiniz.

WhatsApp kaybolan mesajlarda ekran görüntüsü çekme özelliğinin kullanılabilir olması diğer uygulamalardaki gibi olmaması nedeniyle eksi puan almaktadır.

Bundan sonra WhatsApp’da kullanıcılar fotoğraf ve video mesajları bir kez görüntüledikten sonra mesaj otomatik olarak kaybolacaktır.

Gönderilen mesajda bir kez görüntüle seçilirse, sohbet penceresinde bir kez görüldükten sonra mesaj kaybolacaktır.

Unutmamak gerek ki gönderdiğiniz mesajlarda ekran görüntüsü alınabilecek veya ekran görüntü videosuna izin verilebilecektir. Bu durum da karşı tarafa da herhangi bir ekran görüntüsü alındı mesajı da gitmeyecektir.

Whatsapp da kaybolan mesajlar, kullanıcılar tarafından ne kadar kullanılır bilinmez ama ilerleyen zamanlarda diğer anlık mesajlaşma uygulamaları Telegram, Snapchat de olduğu gibi ekran görüntüsünün alınmasına izin verilmeyebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın