Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Bulanık Resim Sorunu

1.945 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sema Hanım Tarafından Sorulan Soru’da ” Whatsapp Eski Resimlerim Neden Bulanık nasıl Düzeltirim ” olarak gönderilen bu soruda Whatsapp’da Bulanık olarak Görünen Resimleri ( Fotoğrafları ) Whatsapp Cihazınızdan , Sd kartlarınızdan bulamıyor ise bu resimler bulanık olarak görünür. Genel olarak bu resimler cihazınızdan silindiği için bulanık sorunu yaşıyorsunuz dur.

whatsapp uygulamalarında bulanık resim genelde yukarıda verdiğimiz nedenler doğrultusunda yaşanabilmektedir. Bunun dışında düşük zayıf internet bağlantısı resimlerin tam açılmamasına neden olmaktadır. Bulanık resim sorunu için internet, ağ bağlantılarını birde kontrol ederek deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Whatsapp Bulanık Resim Sorunu (10 Yorum)

Yorum Yaz

    • Whatsapp benzer yada bununla ilgili üçüncü parti program kullanıyor iseniz bundan dolayı engellenebilirsiniz.

  1. Merhaba abi . Iphone kullanıyorum lakin Wp de 24 saatlik attığım durumun sürekli görüntü kalitesi düşük arkadaşlarımın telefonundan bakınca onlardan da kötü görünüyor . Bunu nasıl düzeltebilirim ?

  2. Fotograf kalitesi çok düşük whatsap hikaye ve profilim orjinalden biraz kalitesi düşük aynı fotuyu İnstagram da paylaşıyorum gayet net Whatsapta kalitesiz bunun sebebi nedir acaba nasıl düzeltebiliriz

    • bu şöyle diyebiliriz bu iki uygulama ayrı ayrı fotoğraf boyutunu desteklediği için bundan kaynaklıdır.

    • Çetin bey, önceden silinmiş resimler olabileceği için görünmüyor o yüzden genelde çıkıyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın