Sponsorlu Bağlantılar

WeChat yardım / destek / şikayet hattı

7.540 views
Sponsorlu Bağlantılar

Wechat akıllı telefonlarda , ios, android ve windows phone telefonlara yükleyerek kullanabileceğiniz, sohbet, mesajlaşma ve yeni arkadaşlar bulabileceğiniz bir app uygulamasıdır. Multi mesajlaşma, video, fotoğraflar ve oyun gönderebileceğiniz, grup mesajlaşmaları, whatsapp’da olduğu gibi gerçek zamanlı konum paylaşma, çıkartma gönderebileceğiniz bu uygulamada zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır.

WeChat destek hattı yada WeChat şikayet hattı konularında bilgi ve tecrübelerimize dayanarak sizden gelecek olan sorun, hata uyarılarında yardım etmeye çalışacağız. Hesabın askıya alınması, Wechat giriş sorunları, WeChat hesabı nasıl silinir?, mesaj gönderememe gibi sorunlar başta gelmektedir. Bunun dışında güvenlik sorunları, giriş hesap engellemeleri gibi bir çok problemi “WeChat Yardım Merkezi” alanında karşılaştığın sorunları geri bildirim şeklinde dönüşünü yapabilirsiniz. 

https://help.wechat.com/cgi-bin/newreadtemplate?t=help_center/feedback_form” adresi üzerinden tüm şikayetlerinizi bu link üzerinden form doldurmak sureti ile geri bildirim yapabilir iletişim kurabilirsiniz. Bu alan üzerinde Giriş ve Şifre , Hesap Güvenliği, Diğer Sorunlar, Politika ve Raporlama bu başlıklar altında wechat hesabınızla ilgili sorunları WeChat müşteri hizmetleri hattı ( müşteri iletişim hattı ) üzerinden şikayet ve geri bildirim yapabilirsiniz.

Sizinde bu konuda tarafımıza sorularınız olursa yorumlar kısmından tarafımıza sorabilirsiniz yada soru & cevap sayfamızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Wechat tarafımızca hiç bir bağı olmadığını buradan söyleyerek sorunlar ve hataların çözümlerini sizler için bizde araştıracağız yada bilindik çözüm yollarını sizlere aktarmaya çalışacağız. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

WeChat yardım / destek / şikayet hattı (10 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Wechat çok mesaj gönderdiğim için hesabımı hizmet dışı bıraktı ve bunu kaldıramıyorum bu hizmet geçici olarakmı durdu yoksa süresizmi türkiye temsilcisi varmı wechatin

 2. Adem bey merhabalar.
  Wechat hesabım engellenmiş. Sebebini bilmiyorum.
  Açamadım.
  Anladığım kadarıyla başka bir wechat kullanıcısının yardımı gerekiyor.

 3. Merhaba adem bey
  Wechat hesabım engellenmiş. Sebebini bilmiyorum.
  Açamadım.
  Anladığım kadarıyla başka bir wechat kullanıcısının yardımı gerekiyor.
  Bilgi verirmisiniz rica etsem

 4. Merhaba wechat hesabima para yuklemesi yapmak istiyorum..turkiye de kullanilan bank kart ve bankalardan hangisini destekliyor wechat lutfen detayli yardimci olabilir misiniz?

 5. Wechat imengelenmiş engeli kaldırmamak için bana yardımcı olmanızı istiyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın