Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı’da Aktif Sekmeyi Hızlı Şekilde Kapatma

460 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet üzerinde sörf yaparken veya bir konuları incelerken birden fazla konular için fazladan veya birden çok sekme, tab açabilirsiniz. Tab açtığınızda arka planda ram tüketimi’de artacağını unutmayınız. Ne kadar çok sekme açıldıkça bilgisayar’da ram tüketimi o kadar artacağı için bir an önce işleminizi yaptık dan sonra bir an önce kapatmaya bakınız. bizde bu konumuzda açık tab, sekmeyi hızlı ve pratik bir şekilde kapatmak için gerekli olan ipucu vermeye çalışacağım. 

 

İnternet Sayfanızda yada çalıştığınız bir programda aktif olan pencereleri kapatmak için kısayol tuşu olarak ALT+SHİFT+F4  tuş kombinasyona birlikte bastığınızda aktif  yani çalıştığınız pencereleri direk olarak kapatabilirsiniz.  Google Chrome, Mozilla – FireFox, Safari, Explorer, Yandex tarayıcılarda Klavye üzerinde pratik olarak hızlı şekilde tarayıcı kapatmak için ayrıca F4 tuşu ise tarayıcı tamamen kapatacaktır. 

Arama Tags & Etiket;

sekme nasıl kapatılır, sekme kapatma, tab kapatma, tab nasıl kapatılır, sekle, sekme kapatma chrome, açılan sekmeleri topluca kapatma 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın