Sponsorlu Bağlantılar

Twitter zamanlı içerik paylaşımı

4.648 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu anlatımda Facebook sayfalarında olduğu gibi planlı paylaşım ya da diğer adıyla zamanlı paylaşım nasıl yapılır? bunun’la ilgili metotlar var mıdır? Bunlar sizler için araştırıp içeriği burada paylaşmak istiyorum.
Twitter kullanıcı sayısı oldukça fazla olması bu alanda fenomen biri olmanız için bol bol içerik paylaşmak ve dikkat çekici görseller ve içerikler her zaman kullanıcıların dikkatini çekmiştir. Ne kadar bol içerik ve yapacağınız yorumlar sizin farkedilmeyi sağlayacaktır.

Bazen bilgisayar başında oturarak paylaşımları yapabilir bazen de siz dışarda iken otomatik paylaşım yapma ihtiyacı duyabilirsiniz bunu mobil cihazlar için söylemiyorum. Eğer bir twitter zamanlı paylaşım yapmayı istiyorsanız bunun Twitter özelliğinde böyle bir şeyin olmadığını söyleyelim. Twitter dışında twitter planlı paylaşım için bir üçüncü parti yazılıma ihtiyaç duyulmaktadır.

tweet zamanlama

Twitter’de zamanlı içerik paylaşımı yapmak için kullanacağımız yazılım tweetdeck bu üçüncü parti uygulama ile oluşturacağınız içerikleri istenilen zamanda paylaşım yapabilirsiniz. Tweetdeck uygulamasının birkaç özelliğini belirtelim.
• Kullanılabilir kolay bir arayüzü
• İstenilen tweetleri oluşturduğunuz planlı bir zamanlama ile gönderme
• Sürükle bırak ile kolay düzenleme

Bunun dışında “https://tweetdeck.twitter.com/” adresi üzerinden uygulamayı incelebilirsiniz. Bundan sonra Tweetleri zamanlı paylaşma işlemini artık sizin adınıza bu uygulama kolaylıkla yapacaktır. Bunun eklentisini ayrıca internet üzerinden kolaylıkla bularak chrome tarayıcınıza kurarak kullanma imkanı da sunmaktadır. Bu uygulama da gif, fotoğraf ekleyebiliyorsunuz fakat video bağlantıları eklemekte sıkıntı var buda zamanla düzelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Twitter zamanlı içerik paylaşımı (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın