Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Takip Et Butonu Kodu Nasıl Alınır?

1.814 views
Sponsorlu Bağlantılar

Twitter , duygularınızı 140 karaktere sığdırarak paylaşabileceğiniz bir micro blog sitesidir. Kullanıcı sayısı aktif olarak 300 milyon’a dayanan bu blog sitesi ile dünyaca popüler bir sosyal ağ konumuna gelmiştir.

Twitter’de attığınız tweetler ne kadar özgün ve farklı olursa sizi takip edenlerin sayısı’da oldukça fazla olacaktır. Bir Twitter kullanıcısının takipçi sayısı milyonlar ile ifade edebiliriz. Tanınmış bir kişi ise takipçi sayısı her geçen gün artacaktır. Şuan biz ünlü biri olmadığımıza göre twitter’de abone sayısını artırmanın yoluna nasıl bakarız bununla ilgili değişik yollar arayabiliriz.

Bunların en başında Twitter takip sayısını artırma için üçüncü parti yazılımlar kullanılabilir. bu tür program veya yazılımlar hesabınızı spam  hesap yapacağını unutmayınız.

Kişisel bilgilerinizi veya kullanıcı şifre ve adınızı çalarak sizi Zombi hesap yaparak başkalarını hesabını otomatik beğeni yapmak için kullanabilirler. Bu tür hesaplar ve Twitter Virüslü hesaplardan nasıl kurtulur bunun hakkında https://ademocut.com/twitterda-direkt-mesaj-ile-gelen-viruslere-dikkat/  konu başlığını inceleye bilirsiniz.

Diğer bir Twitter takipçi artırma yöntemi konu başında yazdığım gibi Twitter Takip Et Butonu alarak Web sayfanıza veya blog sayfanıza yerleştirerek sayfanızı ziyaret eden kullanıcılar sayesinde size abone olarak takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Twitter Takip Et Butonu Nasıl Alınır?

twitter takip et butonu nasıl alınır ve kod nasıl yerleşir

“https://about.twitter.com/resources/buttons#follow”  bu adres’e giriş yapıyoruz ve ilk işlemlere başlıyoruz.

Yukarıda örnek resimde gördüğünüz gibi Bir buton almak için seçim yapıyoruz bizim alacağımız buton Takip Et yazan yeri fare ile işaretliyoruz.

Buton Seçenekleri : Kullanıcı Adı kısmına Twitter kullanıcı adınızı yazıyorsunuz. Butonda kullanıcı adını göster yerini işaretlediğiniz de sağ taraf gördüğünüz buton üzerinde kullanıcı adı görünecektir. Büyük buton boyutunu biraz daha büyütecektir. Dil tercihini Türkçe olarak seçiyoruz. Daha Sonra Sağ tarafta gördüğünüz kodu Kopyalıyoruz ve Web sayfanıza veya blog sayfanıza html kod olarak yapıştırıyorsunuz.

Yukarıda örnek takip et butonu gibi artık bundan sonra sizinde bir Twitter Takip Et butonu ile takipçileriniz size rahatlıkla ulaşabilir. Yukarıda Takip et butonu kullanarak beni takip etmeyi unutmayın.

Arama Tags & Etiket ;

Twitter takip et buton kodu , Twitter takip et butonu nasıl alınır , Twitter Takipçi butonu script kodu , takip et kodu yerleştirme , twitter takip et butonu html , twitter takip et butonu kodu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın