Twitter Doğum Yılı nasıl değişir ?

3.406 views
Sponsorlu Bağlantılar

Twitter mikro blog platformu olarak kullanılan popüler bir sosyal ağ olarak diyebiliriz. Bununla birlikte yeni açılan hesaplarda bazen kendi doğum tarihi rast gele bir yıl / ay ve gün olarak girilebiliyor. Daha sonra bu doğum tarihi / yılı değiştirme gereksimi olabilmektedir.

Bu konumuzda Twitter Doğum Yılı nasıl değiştirilir ? bunu yeni başlayan arkadaşlar için resimli bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Genel olarak belki Twitter Doğum Günü ilk başlarda gerekmeyebilir fakat ilerleyen günlerde hesabınız geliştikçe doğrulama için doğum yılının gereksimi önemlidir .

twitter doğum yılı nasıl değişir

 

Yukarıda resimde görüldüğü gibi Profili düzenle butonu kullanarak doğum tarihini değiştirmek için ayarlar bölümüne geçiş yapıyoruz.

twitter doğum yılı ayarı nasıl yapılır

Twitter Doğum Tarihi olarak Gün / Ay ve Yıl olarak buradan değiştirebiliyoruz bununla birlikte doğum tarihini gizlemek için buradan yapabiliriz. Herkese açık , takipçilerim , takip ettiğim kişiler , birbirimizi takip ediyoruz veya yalnızca ben olarak ayarlayabiliriz.

Beni Takip Edebilirsiniz :)

 

Arama Tags & Etiket ;

twitter doğum günü nasıl değişir , twitter doğum yılı nasıl değişir , twitter doğum tarihi nasıl değişir , twitter doğum tarihi nasıl gizlenir , twitter doğum ayı nasıl değişir , twitter , ay , gün , doğum yılı , doğum tarihi , nasıl , nereden

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın