Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Dm’den Sesli Mesaj Gönderme

363 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Twitter yeni özelliği olan DM den sesli mesaj gönderme özelliği nasıl kullanılır, nasıl sesli mesaj atılır hakkında yazımızda merak edilenleri bulabilirsiniz.

Bilindiği üzere Twitter aktif kullananlar yeni bir özelliğin geldiğinin farkına varmaktadır. Bu özellikte Direct Messege üzerinden sesli mesaj göndermeyi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece artık yazılı mesajın yerine WhatsApp veya diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında da olduğu gibi sesli mesaj butonuna basılı tutarak mesajlarınızı gönderebiliyor olacaksınız.

 

TWİTTER SESLİ MESAJ ÖZELLİĞİNİ KULLANMA

Acaba bu yeni özellik olan Twitter sesli mesajı Dm’den göndermek için nasıl kullanacağız?

Yapmanız gereken şey; dm bölümüne girerek Sesli mesajı kaydetmeye başlamak için kaydet butonuna dokunarak sesli mesajı kaydedin. Kaydettiğiniz sesli mesajı otomatik olarak göndermek için yukarı kaydırabilirsiniz.

Bu özellik sadece şuan için Türkiye’nin de aralarında bulunduğu azı belirli ülkeler kullanabilmektedir. Sesli mesaj göndermek oldukça basittir.

Twitter aktif olarak kullananlar için oldukça işe yarayacak bu özellik ile Dm üzerinde de sesli mesajlarınızı atabileceksiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Konumuz hakkında ek bilgi vermek isterseniz yazımızın altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer konularda sorunlarınız için soru sor destek sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın