Sponsorlu Bağlantılar

Twitter bu video senin bulunduğun konumda izlenemiyor sorunu

2.346 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Twitter’da yaşanan sorunlardan biri olan “bu video senin bulunduğun konumda izlenemiyor” hatası, sorunu hakkında siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız. Bu nedir, ne demek, bununla ilgili çözüm var mıdır?

BU VİDEO SENİN BULUNDUĞUN KONUMDA İZLENEMİYOR

Twitterda izlemeye çalıştığınız videolar görünmüyor yukarıda örnekte olduğu gibi siyah ekranda Bu video senin bulunduğun konumda izlenmiyor sorunu yaşanıyorsa bunun kaynağı video sahibinin konum ayarlarından kaynaklı olarak gerçekleşmesidir.

Kullanıcı “konumu olan tweet olarak etkinleştirdiğinde bu sorun diğer bölge de kullanıcılar tarafından yaşanmaktadır. Bunun dışında ayrıca bu video hakkında çok şikâyet içeriyorsa Twitter tarafından banlama nedeniyle video oynatılamaz.

Bu video senin bulunduğun konumda izlenmiyor neden diye sorduğunuzda bu nedenler arasında yüksek ihtimal videonun kullanıcılar tarafından spam atılması diyebiliriz.

Bu video izlemek için ne yapılabilir? Bunun için vpn ile erişim denenebilir. Buda sonuç vermezde Twitter tarafından engellenmiş olduğu için açılamamaktadır.

Bu konumuzla alakalı olarak sorularınızı aşağıda yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın