Sponsorlu Bağlantılar

Twitter açıklama özelliği nedir

815 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Twitter açıklama özelliği ne demek konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Bu özellik şuan deneme aşamasında olduğu için yakın zamanda güncellemeler ile bu özelliği kullanıma kısa zamanda sunacağının haberleri gelmeye başladı.

TWİTTER AÇIKLAMA ÖZELLİĞİ

Yeni arayışlar içinde olduğunun belirtisi olan ve atılan tweetlerin daha açıklayıcı olması için tweetlere birde açıklama özelliği getirileceği ve tweetlerin silinmeden düzenlenmesine sıcak baktığı gelen haberler arasında görülmektedir.

Twitter Ceo’su Jack Dorsey  San Francisco da etkinliğinde yaptığı açıklamada açıklama özelliği üzerinden durduklarını bildirdi.

Kullanıcılar paylaştıkları Tweetlerde küçük notlar, açıklama ekleyebileceklerini yazım yanlışlarında bunun doğrusunu ekleyebileceklerini söyledi. Twitter açıklama özelliği üzerinde çalışıldığını ve bu özelliğin tam oturmadan kullanıma sunulmayacağını duyurdu.

Bunun yanında yeni gelecek özellikler ile kullanıcıların konuşmalarında farklı renklerin kullanılacağı yani takip ettiğiniz ve takip etmediğiniz kullanıcılar arasında konuşmalarda renklerin farklı olacağın dair gelen haberler arasında olduğu da söylenmektedir.

Yanlış beğenilerin önüne geçmek için yazıların üzerine basıldığında ikonların çıkması gibi yeni özelliklerinde geleceği belirtildi.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın