Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell meşgulken arayanı görme

48 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Turkcell Hattı kullananlar için siz bir başkasıyla görüştüğünüz esnada sizi arayan bir numarayı görmek istiyorsanız ve görüşme bittikten sonra geri dönmek için Turkcell meşgulken arayanı görme özelliğini sizler aşağıda vereceğimiz kodları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Cep telefonunuz ÇAĞRI BEKLETME özelliği destekleyen bir model kullanıyorsanız telefonun aktif menülerini kullanarak da yapabileceğiniz gibi, telefonuz da menü yoksa o zaman *43# kodunu telefonun arama menüsü üzerinden tuşlamak suretiyle de Turkcell meşgulken arayanı görme özelliğini aktif etmek mümkündür.

Şayet Turkcell meşgulken arayanı görme iptal etmek için #43# kodunu tuşlarını kodlamanız yeterli olacaktır. Böylece bu özelliği kapatarak devre dışı bırakabilirsiniz.

Turkcell Çağrı Bekletme servisi olarak da geçen bu özellik için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bu özelliği tüm Turkcell Faturalı veya Turkcell Faturasız Hat kullananlar yararlanabilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için Turkcell resmi sitesi üzerinden servisleri ve ücretler hakkında detaylı bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

Bu konumuzda Turkcell meşgulken arayanı görme özelliği nasıl açılır ve nasıl kapatılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın