Sponsorlu Bağlantılar

tüm dosya ve klasörlerde ara çalışmıyor hatası nasıl çözülür?

1.132 views
Sponsorlu Bağlantılar

bu konumuzda sıklıkla yaşanmayan sorunlardan biri olan tüm dosya ve klasörlerde ara yerinde yazdığınız bir anahtar kelime aramıyor, “ara sonuçlandı sonuç yok” gibi sorun, hatalar ve bununla ilgili çözüm yolu vermeye çalışacağız.

dosya arama sorunu farklı nedenlerle olabilir, aradığınız kelimelerde büyük harf ve küçük harflere dikkat ediniz, aranan kelimelerde !x% gibi karakterler var mı? yok mu? bu önemlidir eğer böyle karakter varsa bulamıyor olabilir. Ayrıca dosya arama sorunu için birde sizlere vereceğim şu adımları uygulama dikkat ediniz.

  • Hangi klasör üzerinde arıyorsanız sol üst köşede “Düzenle” yazan yere basınız.
  • Klasör ve Arama Seçenekleri 
  • Arama Sekmesini kullanın.

Nasıl aranır ayarları altında “Dosya klasörlerinde sistem dosyalarını ararken dizini kullanma ( aramalar daha uzun sürebilir) sekmesini işaretleyiniz. yukarıda ayarlardan biri eksikse onuda işaretleyebilir ve klasör üzerinden belge arama, dosya arama veya bir sistem dosyası arama işlemini yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

dosya arama sorunu Windows 10, dosya bulma hatası, arama sorunu , belge arama sorunu nasıl çözülür, arama sorunu ve çözümü , bulma sorunu , bilgisayarda dosya arama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın