Sponsorlu Bağlantılar

Tinder Plus + Nedir?

4.317 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tinder Nedir Bu konuda detaylı bilgi için buradan daha önce yazdığım konuyu incelebilirsiniz. Tinder son zamanlarda popülerliği çok olmaya başlayınca hemen bir ücretli şeyler çıkarmaya başladı.

Tinder Nedir?  yakın civardan paylaşılan veya lokal bir yerden beğeni yaparak bir tür arkadaş bulma sosyal ağı olan Tinder şimdi son zamanlardaki güncellemeler ile Tinder Plus ile değişik özellikler kattı. Arada sık sık  Tinder Plus yükseltin gibi pop-up pencerelerinin açıldığını görmüşünüzdür.

Peki Nedir bu Tinder Plus Ne Özellikleri vardır. ?

Tinder yeni bir deneyim ekleyerek Undo ve Password özelliği ile Tinder Plus adında bir özellik ile ücretlendirdi. Tinder Plus Özelliğinde Undo yani Yanlışlık ile tanımak istemediğin birinin resmini beğenmiş iseniz bunu geri alabiliyorsunuz veya yanlışlık ile kaçırdığınız  bir önceki profile geri döne biliyorsunuz.

Password ise daha önceden bulunduğunuz yere göre ( lokal ) aramalar yapıyordu şimdi ise artık kendi lokalinizi değiştirerek seçtiğiniz lokal üzerinden aramalar yapabiliyorsunuz. Örnek verecek olursam ben Konya’da yaşıyorum yer olarak Ankara seçtiğimde Ankara göre aramalar yapabiliyorsunuz. Tinder Plus Abone ( üye ) olmak için ekran konum düğmesine dokunun ve yönergeleri izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tinder Plus + Nedir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Tinderda eşleşmelerim kayboldu.sğrekli yükleniyor birkaç dakika sürebilir diyor.çözümü var mıdır?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın