Sponsorlu Bağlantılar

TikTok Neden Daha Önce Gördüğümüz Videoları Size Gösteriyor

68 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar

TikTok’ta akışlarda her zaman için yeni videolar görmek gerekmektedir. Gördüğünüz videolara benzer olabilir ama eski videolar tekrar izlememelisiniz.

TikTok siz daha önce gördüğünüz videoları tekrar gösteriyorsa bu sorunu yaşan birçok kişiden birisinizdir. Bu hata sebep olduğu ve kalıcı bir çözüm bulunup bulunmayacağı bilinmemektedir.

Bu hataya daha önce izlemiş olduğunu videoları görüyorsanız karşılaşılabilecek zorluklardan bazıları şu şekilde olabilir.

TikTok açtığınızda gördüğünüz videolar eski videolar ise kontrol etmeniz gereken ilk şey internet bağlantınızdır. Eğer internete bağlı değilseniz TikTok sunucularına bağlanamazsınız ve eski videoları tekrar görebilirsiniz.

İnternete bağlantı kurmayı deneyin eğer sorun çözülürse, aynı sorunu bir daha karşılaştığınızda interneti kontrol etmeniz gerekecektir.

Şayet internete bağlıysanız ve eski videoları görmeye devam ediyorsanız sorun TikTok’ta olabilir. Bir yazılımsal arıza olup olmadığı öğrenmek için diğer şikâyet platformlarını inceleyebilirsiniz. Böylece başkalarının sizinle aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını öğrenebilirsiniz. Eğer sizinle birlikte aynı sorunu yaşayanlarsa varsa biraz sabretmek gerekeceksiniz.

Sizin tarafınızdan ne yapılabilir aşağıda verdiğimiz listeye göre daha önce izlenen videolar karşınıza tekrar çıkıyorsa şunları yerine getirebilirsiniz.

HATA GİDERME

# TİKTOK UYGULAMA GÜNCELLEMELERİNİ YERİNE GETİRİN

# TİKTOK AKIŞLAR SAYFASINI YENİLEMEYİ DENEYİN

# UYGULAMAYI YENİDEN BAŞLATIN

# UYGULAMADAN ÇIKIŞ YAPIN VE TEKRAR GİRİŞ YAPINIZ

# İNTERNET BAĞLANTISININ STABİL OLDUĞUNDAN EMİN OLUNUZ

# İNTERNET BAĞLANTINIZI FARKLI AĞLARLA DENEYİN ( MOBİL, KABLOSUZ Wİ-Fİ BAĞLANTILAR GİBİ )

# TİKTOK ÖNBELLEĞİNİ TEMİZLEYİN

Tüm bu basit çözümleri deneyebilirsiniz, ancak bunu yaptıktan sonra tekrar izlenen videoları görüyorsanız TikTok muhtemelen daha ciddi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun için mühendislerin yazılımda gerekli değişiklikleri yapmasını beklemek gerekecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Tiktok neden eski videoları tekrar karşınıza çıkarıyor sorunu hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın