Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok hesabınız ile Ücretsiz Spotify Premium Alma

81 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuza Tiktok hesabı üzerinden Spotift Premium hesabı nasıl alınır bunu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Dünyaca ünlü popüler video içerik üretici Tiktok yaptığı anlaşma ile kullanıcılarına üç aylık Ücretsiz Spotift Preimum dağıtmaktadır.

Tiktok hesabı olan herkese üç ay ücretsiz Spotift Premium hediye etmektedir. Bunu gerçekleştirebilmek için bazı şartları yerine getirmek gerekmektedir. Bizde bu yazımızda Tiktok hesabı ile ücretsiz Spotify Premium açmak konusunda bilgi vereceğiz.

TİKTOK İLE ÜCRETSİZ SPOTİFY PREMİUM HESABI ALMA

3 aylık ücretsiz Spotify Premium hesabını Tiktok kullanarak almak için bir hesabınızın olması gerekmektedir. Bununla birlikte hesap açabilmek için 18 yaşınızdan gün almanız gerekmektedir. Böylece Spotify Premium ücretsiz hesaba sahip olabilmek için ilk adımı atmış oluyoruz.

  • Tiktok uygulamasını açıyoruz.
  • Keşfet sekmesine gelelim.
  • Arama kutusuna Spotify yazın ve Spotify resmi hesabına dokunuyoruz.
  • Açılan ekranda “Ücretsiz 3 Aylık Spotify Premium Edinin” yazısına dokunuyoruz.
  • Açılan pencerede 18 yaşında olduğunuzu kabul ediyoruz.
  • Bu sayfanın altında 3 aylık ücretsiz kullan butonuna dokunun.
  • Kodu kopyalıyoruz Spotify Premium uygulamasında gerekli yere kopyaladıktan sonra üç aylık Spotify Premium aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken konulardan biri bu kampanya 12 Temmuz ile 25 Temmuz 2021 arasında geçerlidir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda 3 aylık Ücretsiz Spotify Premium hesabı alma konusunda Tiktok hesabını kullanarak alabileceğiniz konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın