Sponsorlu Bağlantılar

Telefon’dan Mail Adresine MMS Nasıl Gönderilir..?

5.414 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Akıllı Mobil telefonlarınızdan mail olarak nasıl MMS göndere biliriz bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. ilk önce MMS nedir bunun hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum.

MMS ( Multimedia Messaging Service ) çektiğiniz tüm fotoğrafları , videoları yada arkadaşınız doğum günü kutlamak için bir doğum günü resmi yollamak için kullandığımız operatörünüze göre fiyatlandırılan kendi operatörünüzün dışında diğer operatörlere de göndereceğimiz Multi Mesajlardır.

Bu konumuzda mobil telefondan telefona değilde mobil telefon’dan mail adresine çektiğiniz resim veya videolarını nasıl yollarız ? Bunun için yapmanız gereken ilk şey cihazınızın İnternet bağlantısının olmasına dikkat ediniz..!

MMS İnternet üzerinden yollanacağı için İnternet paketinizin veya İnternet bağlantınızın ( Wifi – 3G ) olduğuna dikkat ediniz.

mms-mail

Mobil Telefondan mesaj bölümünü açıyoruz yukarıda görünen örnek resimde olduğu gibi yeni mesaj kısmında kime yazan yere mail adresini yazıyoruz.

mms

 

Yukarıda mail adresini yazdığınızda yeni MMS olarak değişir oraya mail adresini yazıyoruz. Daha sonra QWE yazan klavyenin oradaki fotoğraf makine ikonu basıyoruz ve çektiğiniz resim veya videoları bundan sonra mail olarak gönderebiliyorsunuz. Bundan sonra mail adresine gelen kısımda örnek : 532123456@turkcell.com.tr sizin telefon numaranız ile görünecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Telefon’dan Mail Adresine MMS Nasıl Gönderilir..? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın