Sponsorlu Bağlantılar

Telefon & Fotoğraf Hafıza Kartından Resim Kurtarma

591 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Demet

Soru Gönder : Merhaba Adem Bey , Ben Samsung marka telefon kullanıyorum , telefon kartımdaki resimler silindi bu resimleri geri kurtarabilir miyim ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Cevap : Merhaba Demet Hanım , Bu sorunun cevabını vermeden önce soru sor bölümünü kullandığınız için teşekkürler. Bu konu için hazırladığım daha önceki konu ile size yardımcı olabilirim. harddisk , sabit disk üzerinde silinmiş veya formatdan sonra silinmiş verileri kurtara bileceğiniz gibi fotoğraf makinesi veya telefon hafıza kartları üzerinde bulunan verilerinizi , resim , fotoğraf , müzik gibi dosyalarınızı kurtarmanız mümkün. hafıza kartından verileri kurtara bilmek için üçüncü parti yazılıma ihtiyaç vardır. Bu konuda daha önceden hazırladığım konu size ayrıntılı bir şekilde yardımcı olacaktır.

HARDDİSK & HAFIZA KARTINDAN NASIL VERİ KURTARILIR

Arama Tags & Etiket ;

veri kurtarma , hafıza kartından silinen resimleri kurtarma , silinen fotoğraflar nasıl geri alınır , veri kurtarma , hafıza kartından silinen dosyaları kurtarma , silinen dosyaları geri alma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın