Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Takip ve Takipçileri Göremiyorum ?

5.099 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzün popüler uygulamalarından olan Tango Mobil uygulaması gün geçtikte kendini yenilemektedir. ilk başlangıçta görüntülü arama , sesli arama , text mesaj göndermek ve almak için kullanılan daha sonra yeni özellikler eklenerek salla ve lokal bölgesel aramalar ile arkadaşlar bulabiliyorsunuz , şimdi yeni gelen özellikler ile bir çok yeniliği’de beraberinde getirdi .Bununla birlikte Tango’nunda bir çok hatalı yanlarını’da görmek mümkün yeni bir cihaz ile Tango hesabınızı açmaya kalktığınızda farklı bir yeni hesap açılması , Facebook ile bağlantıda her defasında yeni hesapların açılması ve yeni gelen özelliklerden kaynaklı olarak’da sizin Takip ettiğiniz veya sizi takip edenlerin listeli şekilde görünmüyor olması sıkıntıları’da beraber getirdi.

tango takipçi

Listenizde bulunan kişileri yani sizi Takip Ediyor & Takipçiler özelliğine kişileri göremiyor olmanızın sebebi Tango tarafından kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmekteyim yeni bir güncelleme ile bunun çözümünü beklemek gerekecektir. Şuan sizlerden gelen sorunların başında ve benimde yaşadığım sıkıntıların başında gelmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

tango’da takip listemi göremiyorum , tangoda beni takip edenleri neden göremiyorum, tango , takip ediliyor , tango takipçiler , tango takip edenleri

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tango’da Takip ve Takipçileri Göremiyorum ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Uğur’u ben de takipçilerimi göremiyorum takip ettiklerimi görüyorum Çok büyük bir hata beni Beğenenleri Görüyoru

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın