Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Ortak Arkadaşları Nasıl Görebilirim..?

4.685 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda Sizler’den gelen Sorulara cevap vermeye çalışacağım ” Tango’da Ortak Arkadaşı Nasıl Görebiliriz ”  bu soru yoğunlukla  sorulmaktadır. Tango’da Keşfedin Bölümünde Tanıyor olabileceğiniz kısmında Gördüğünüz Tango üyelerinin hemen altında Ortak Arkadaş  yazan kısımda son güncellemeler gelmeden önce Ortak arkadaşları görebiliyordunuz.

Son gelen güncellemeler ile artık Tango’da Ortak Arkadaşları maalesef göremiyorsunuz bu özelliği kaldırdılar sadece kaç tane ortak arkadaşınız var bununla ilgili olarak Örnek 6 ortak arkadaş gibi ibareyi görebiliyorsunuz ama kimin olduğunu göremiyorsunuz.

Yalınız şöyle bir ipucu verebilirim Ortak Arkadaş olarak baktığınız kişilerin paylaşımlarında beğeni var ise bunu kimlerin beğendiğini görme şansınız var burdaki kişilerden tanıdığınız var ise bu sizin ortak arkadaşlarınızdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tango’da Ortak Arkadaşları Nasıl Görebilirim..? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Adem bey tangoda hesabiniz askiya alindi diye bir ileti geldi hesabini kurtarmak icin ne yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

    • şikayet yapmışlardır odalara girdin mi? askıya alınan hesap için biraz bekleyin bir kaç gün sonra tekrar deneyin

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın