Sponsorlu Bağlantılar

Tango video görüşmesi yapılamıyor hatası

71 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda popüler sosyal ağlardan biri olan Tango da video görüşmesi yapılamıyor, video arası yapmıyor konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Sosyal medya veya anlık mesajlaşma uygulamalarında arama yapılamamasının bazı nedenleri olabilmektedir. Bu olası sebepleri aşağıda gibi sıralayarak cihazınızı gözden geçirebilirsiniz.

ÇÖZÜM;

# En olası nedenleri arasında cihazınızın bağlı olduğu internet nedeniyle yaşanabilmektedir. Cihazın internet bağlantılarını kontrol ediniz.

Cihazın bağlı olduğu internet bağlantısı stabil mi kontrol edelim. Mobil internet bağlantınızı kontrol edin başka uygulamalarda sorun var mı, yok mu inceleyin.

Eğer mobil internette sorun varsa Wi-Fi kablosuz ağ bağlantısını deneyiniz. Eğer sorun internet bağlantısından ise bu yöntem işe yarayacaktır.

# Eğer sorun internet kaynaklı değilse o zaman bunun iki farklı nedeni olabilmektedir.

# O an için Tango sunucularında aşırı bir yoğunluk var ise kullanıcıların isteklerine cevap veremeyecektir. O nedenle Tango video araması yapamayacaksınız. Bunun için sizin yapacağınız bir şey yoktur.

Sadece siz bu yoğunluğun geçmesini bekleyeceksiniz. 10 dakika bekleyin tekrar video araması yapmayı deneyin. Sorun hala devam ediyorsa ara ara kontrol ediniz.

# Tango da kural ihlali yapmışsanız sizi geçici olarak kısıtlamaya alabilir. Bunu kontrol etmek için Tango’nun diğer özelliklerini kullanarak kontrol ediniz. Eğer diğer özelliklerinden de faydalanamıyorsanız. Geçici kısıtlama almış olabilirsiniz.

# Son olarak Cihazınızı yeniden başlatın ve tekrar bağlantınızı kontrol ediniz. Android cihazlarda Uygulama önbelleğini temizleyerek tekrar kontrol ediniz.

# Son olarak Tango uygulamasını kaldırın ve yeniden kurun. Sorun devam ediyorsa tango destek hattı üzerinden sorunlarınızı iletebilirsiniz.

TANGO YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda Tango video araması yapılamıyor sorunu çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili destekleyici tavsiyelerinizi yazabilir, diğer sorunlar, hatalar için çözüm bulmak için Tango Destek Hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın