Sponsorlu Bağlantılar

Tabletten arama yapma ve yanıtlama

1.767 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda siz takipçilerimize kullandıkları tablet cihazlardan arama yapma ve yanıtlama konusunda hangi uygulamalar kullanılabilir bununla ilgili olarak sizlere bilgi vermek için bu yazımızı hazırladık.

Elinizde kullandığınız veya kullanmadığınız tableti birer iletişim aracına dönüştürebilir ve sesli arama, görüntülü video sohbetlerinizi yapabilmek için değerlendirebilirsiniz. Bunun için üçüncü parti uygulamalar kullanabilirsiniz.

Android veya İpad tabletlerde kullanabileceğiniz ortak uygulamaları sizler için listeledik. Bu uygulamaları cihazınıza kurmak suretiyle çağrıları alabilir, aramalar yapabilirsiniz.

TABLETTE SESLİ VE VİDEO ARAMA UYGULAMALARI

Genel olarak uygulamalarda hem sesli arama ve görüntülü aramalar aynı uygulama içerisinde yapılabilmektedir. Bunun için bu iki özelliği tek tutar aşağıda listeden size uygun uygulamaları kullanabilirsiniz.

1 – GOOGLE VOİCE

Google Voice bu uygulama Google tarafından geliştirilmiş bir servistir. Web tabanlı bir uygulama olarak kullanılan 1.4 milyonun üzerinde kullanıcıya sahiptir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ses ve video araması yapacağınız uygulamadır.

2 – SKYPE

Skype kullanıcıları arasında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Sesli aramalar, video aramalar yapılabilmektedir. Bu uygulama üzerinden telefon numarası ve sabit numara aramak için kontör satın almak gerekecektir.

3 – FACEBOOK MESSENGER

En çok kullanılan uygulamalardan biri de Facebook Messenger bu uygulama üzerinden görüntülü aramalar yaparak tabletinizde kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamadan “yüz yüze” konuşmak için ideal bir uygulamadır.

4 – FACETİME

Bu uygulama sadece İpad uygulamalarında kullanılmaktadır. Apple kimliğinizle kayıt olarak kullanabilirsiniz.

5 – GOOGLE DUO

Google uygulaması olan bu uygulama ile ücretsiz sesli ve video araması yaparak tabletiniz de kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda verdiğimiz uygulamalar sayesinde Tablet de sesli aramalar, görüntülü video aramaları yapabilirsiniz. Böylece telefonun dışında tablet üzerinden de bu tür uygulamalar ile uzak akraba, eş, dost yani kısaca arkadaşlarınızla konuşmanın keyfini alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın