Sponsorlu Bağlantılar

Sysprep Nasıl Yapılır?

4.607 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda sysprep nasıl yapılır? ne amaçla yapılır, konularını sizlere video anlatımda detaylı olarak anlatmaya çalışacağım, bu konumuzda umarım faydalı bilgiler alacaksınız, işinize yarayan bir konu olacaktır.
sysprep

 

Sysprep  Temel Amacı :

Ayrı ayrı  bilgisayarlara işletim sistemi kurup zaman kaybetmektense bir bilgisayara kurup imajını alıp diğer bilgisayarlara işletim sistemi kurulabilir. Her Bilgisayarda yeni kurulumu sonrası sid numarasını sıfırlamaya yarar bunun yapılmasının temel amacı Sysprep  imajın atıldığı bilgisayarın bilgisayar adını , lisans bilgisini , Sid’sini sıfırlar ve ağda bilgisayarın çakışmasını engeller.

Sysprep Nasıl Yapılır?

yukarıda sysprep nasıl yapılır? konusunda sizlere elimden geldiği kadarıyla video ve açıklayıcı kısada olsa bilgi vermeye yapıştım. sysprep yapma konusunda sizlerinde sorunuz varsa bunu yorumlar bölümünden gönderebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Sysprep Nasıl Yapılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ellerine sağlık. tşk ederim. bende denedim ancak eski kullanıcı hesabı duruyor kullanıcı hesaplarını nasıl sıfırlarım

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın