Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Yeni Mekan Nasıl Açılır..?

307 views
Sponsorlu Bağlantılar

Foursqaure’nin yerini alan Swarm yaptığınız checkinler ile yer bildirimleri yapabiliyor gittiğiniz mekanlarda kendinizi etiketleye biliyorsunuz. peki checkin yapacağınız mekan Swarm listesinde görünmüyor ise yeni bir mekan açma ihtiyacı duyabilirsiniz. Peki swarm’da yeni bir mekan nasıl açılır ?

Swarm’da yeni bir mekan oluşturmak için ilk önce Checkin yapıyoruz. Tabi ilk başta yeni açacağınız mekan çıkmayacağı için arama yerine > açacağınız mekanın adını yazıyoruz ve arama yapıyor arama sonuçlarında çıkmayacağı için >> hemen altında ” Bu mekanı eklemek ister misin ? ” göreceksiniz .

Yeni bir mekan ekle >> bölümü altında İsim , kategori , adres bölümleri çıkacak ; Bu kısımda ismini değiştirebilir renkli smiley karakterler bile ekleye bilirsiniz. kategori kısmına ev , fabrika , cafe gibi kategori belirleyiniz . adres bölümünde isteğe göre şehir , adres , telefon numarası yazabiliyorsunuz. Hemen aşağıda ise mekanı harita üzerinde konumunu belirterek iğneleme yapabiliyorsunuz. Böylece Swarm üzerinde yeni mekan ekleyerek checkin işlemlerini yapabilirsiniz.

Tags – Etiketler ;

swarm , yeni mekan açma , nasıl mekan açılır , yeni mekan nasıl oluşturulur , foursqaure , swarm mekan checkin , swarm mekan , mekan açma , mekan oluşturma , mekan , nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın