Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Neden Arkadaş İsteği Gönderilmiyor?

5.928 views
Sponsorlu Bağlantılar

Swarm kullanıcıların sık sık sordukları sorulardan biride ” Swarm’da  arkadaş isteği neden yollayamıyorum ” Bu sorun neden kaynaklıyor ? Swarm’da arkadaş daveti yollayamamanın nedeni çok arkadaşlık isteği yollamanız nedeni ile veya daha önceden arkadaşlık isteği yolladığınız kişiye tekrar yollamanız nedeni ile yollamış olduğunuz arkadaşlık isteği geri red olarak kabul edilmemektedir.

Bundan dolayı Swarm üzerinde arkadaşlık isteği yolladıkça davet geri dönmektedir. Bunun için daha önceden yollamış olduğunuz davetleri geri çekmek olacaktır. Bunun için daha önceden hazırlamış olduğum Swarm Arkadaş İsteği Geri Nasıl Çekilir konusunu Buradan

Daha önceden Swarm üzerinden yollamış olduğum Arkadaşlık istekleri nasıl bulunur konusunu buradan inceleyebilirsiniz. fazla arkadaş isteği atmanız nedeniyle bu arkadaşlık isteklerini teker teker bularak iptal etmek gerekmektedir. Bunu konu başlıkları içinde sizlere paylaştık. Çok istek atmanız nedeniyle bu sorun yaşanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’da Neden Arkadaş İsteği Gönderilmiyor? (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Her konuda aynı şeyler yazıyor.. Bunları yaptım hala gönderemiyorum ceza yediysem ne kadar sürüyor bu ceza.. tek tek nerdeyse 100 tane arkadaşı iptal ettim.. bu konuda güncel bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın