Sponsorlu Bağlantılar

Swarmda bir başkasının arkadaş isteğini görebilir miyiz?

173 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen sorulara cevap vermeye elimizden geldiği kadarıyla cevap vermeye çalışıyoruz. Sizinde sorularınız varsa ve buna cevap arıyorsanız Soru & Cevap bölümünden gönderebilirsiniz. Bu konumuzda daha önceki yazdığımız swarm arkadaş isteği nasıl geri çekilirdi? bu konumuzda bir başkasının arkadaşlık isteğini görebilir miyiz? 

Normal olarak kendi gönderdiğimiz swarm arkadaşlık isteğini saten göremiyoruz, bu limiti aşarsak arkadaşlık isteği saten gönderemiyoruz direk olarak geri atıyor. Bu arkadaşlık isteği nasıl bulunur? bunun en kolay yolu bunu tespit etmek isterseniz şu yol en kolay yoludur. Telefonda foursquare uygulaması yoksa hemen indirin , daha önce saten swarm öncesi foursquare ile devam ediliyordu. Swarmda bir arkadaşın veya başka bir kişinin gönderdiği arkadaş istekleri foursquare’de takip ettiği kişilere otomatik olarak düşmektedir. Bu kişi foursquare kimi takip ediyor ise swarmda arkadaşı veya istek gönderdiği kişi olarak görünmektedir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın