Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Beklemede olan Arkadaş İsteğini Kaldırma

20.357 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu yazımızda Swarm ‘da arkadaş eklediğinizde bu arkadaşlık isteğini nasıl geri alırız bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Swarm kullanıcıları yeni bir arkadaş eklediğinde karşı taraf bu arkadaş isteğini kabul edene kadar sizin listenizde Bekleme’de görünür. Bu ne kadar çok olursa ileriye dönük olarak ileride arkadaş eklemekte sıkıntı çekersiniz ve davet yollayamazsınız. O yüzden eklediğiniz arkadaş listenizdeki Bekleme’de olan isteğinizi geri çekmeyi isteye bilirsiniz bu durum FourSquare’de pek mümkün değildi. Foursquare de geri çekemiyordunuz Swarm ile bu özellik mümkün peki Bekleme olarak görünen daveti geri nasıl çekebiliriz ?

swarm arkadaş isteğini geri çekme

 

Bekleme Yazan yere Uzan Süreli basıyoruz ve bırakıyoruz daha sonra küçük bir pencere açılacaktır burada “ Cancel friend request ” yazan kısıma basarak arkadaş isteğini geri çekebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’da Beklemede olan Arkadaş İsteğini Kaldırma (151 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Arkadas istek yaptigim kisileri nereden goruntuleye bilirim. Kisaca hareket dokumani ?? İlginize simdiden tesekkurler

  • Malasef Swarm öyle bir özelliği yok , ama şunu söyleye bilirim , Swarm’dan arkadaşlık yolladığın kişileri, FourSqaure’de takip ediliyor olarak görebilirsiniz oradan takip kaldırabilirsiniz.

 2. bende android var bu dedidigin seyi yapmama izin vermiyor. bi paylas allasen henüz benm arastırmalarım sonucu arkadaslk geri alma rastlayamadım nette

 3. Merhabalar açıklamalarınız için teşekkürler. Benim sorum ise foursquare web sayfasına pc üzerinden girip beklemede olan isteklerin takibini kaldırınca swarmda beklemeler otomatik olarak iptal oluyor mu?

  • Selam , Foursqaure uygulamasında yaptığınız işlem saten web sitesinde görülür ve yaptınız işlmerler web sitesinde anında uygulanır, eğerki mobil uyguladan kaldırdığınızda web sitesinde görünmeyecektir.

 4. Merhabalar arkadaşlar peki daha önce ekledigim arkadasları nasıl bulucagım….. yardımcı olursanız sevinirim

  • Merhaba Mahmut Bey, swarm’da daha önceden yollamış olduğun arkadaş listesini şuan için göremiyorsunuz,yanlız şöye bir şey var arkadaşlık yolladığın kişilere,foursqaure’den takip diyorsunuz otomatik olarak olaradan görebilirsiniz.

 5. Peki foursquare da takip esiliyor olarak gözükenlerin hepsi swarmda arkadas ekledigimiz ve kabul etmeyenlermi ? Yani takip edilenlerin hangisi arkadasimis olmus hangisi olmamis nasil anlayacaz.

  • Arkadaşım swarm da arkadaşlık teklifi yolladıkların otomatik olarak foursqare de takip ediliyor oluyor, ilk önce foursqare arkadaşlık yolladıkların onları takip ediyor olarak gördüğün için bunları takipden çıkarabilirsiniz.

  • Yavuz Bey, Swarm’da Arkadaş olarak Eklediğiniz kişileri malasef olarak Göremiyorsunuz şuan öyle bir özellik yok , ama swarm’dan eklediğinizde Foursqaure’de takipe otomatik olarak alıyorsunuz orda görebilirsiniz artık izini ordan takip edip bulup kaldıra bilirsiniz

 6. Meraba ilk önce ben iphone kullanıyorum swarmdaki arkadaşlık isteklerimi bulamıyorum samsung kullanam arkadasımın profilinde gösteriyo bende yok nasıl bulucam yardımcı olurmusunuz.

 7. Merhaba benim sorum swarmda eklediğim ve kabul edilmeyen kişileri foursquareden tekipden kaldırınca swarmdan ekleme otomatik olarak kalkıyormu

  • Merhaba Onur Bey , Foursquare’de takip’den kaldırdığınız kişiyi Swarm’dan arkadaş olarak ekleme kalkmıyor malasef.

 8. peki eklediklerimi nasıl kaldırabilirim swarm olmadan once foursquarden pcden iptal edebiliyorduk swarım internet adresi varmı? arkadas ekliyemiyorum çünkü iptal edemezsen

 9. swarmda yolladığım arkadaşlık isteklerini nasıl bulabilirim iptal etmek istediklerim varda

 10. swarmda beklemede olan arkadasları foursqureden takıbı bırak deyınce swarmda otomatık olarak beklemede olan durum degısıyormu yoksa foursqureden bakıp swarma gırıp oylemı beklemeyı kaldırıyoruz

  • malasef değişmiyor swarm’da arkadaşlıkdan kaldırdığında ayriyet’den foursquare’de takipden el ile kaldırmanız gerekmektedir.

 11. Peki yanlışlıkla gönderdiğimiz arkadaşlık isteğini hemen sildik kişi görür mü benim tarafımdan arkadaşlık isteği gönderildiğini

 12. Merhaba Adem Bey.İlk önce size Teşekkür Etmek istiyorum.”Swarm beklemekte olan arkadaş isteklerini foursqure’den takibi bırakarak yani isteklerini iptal edebiliyorsunuz” demişsiniz.Peki foursqure’den sizi takip edip etmedigini nasıl görebiliriz??

 13. Swarmda eğer arkadaşlık isteği reddedildiyse beklemede olarak mı görünür ? Yada reddedildiği nasıl anlaşılır ?

  • Sena Hanım , Swarm’da arkadaşlık isteğiniz red edilmiş , onaylanmamış ise beklemede olarak görünmez . Arkadaş Ekle olarak görünür fakat ekleyemezsiniz.

 14. Adem bey, onu biliyorum.benim takip ettiklerim de onlar beni takip edip etmedigi nasıl görebilirim?(yani takipleştigimizi veye swarm da arkds oldugumuzu nasıl görebiliriz?)

   • Android isletim sistemli telefonlarda hatta direk samsung s4 ve s5 icin soyliyim ekledigin birini daha sonra aramada bile bulamazken iphone da ayse diye arat butun liste cikiyor ve kenarda tikli sekilde eklediklerin ekli olanlari beklemede olanlari saat seklinde falan gorebiliyorsun.neden bole cifte standart? Bunu duzeltmeyi dusunuyorlarmi acaba???

 15. Ayse misaldir konuya yani kimi eklediysen isim soyisimle arat bulamazsin ama iphone da sadece isimle arat ekliyse tikli diilse ekle isareti beklemedeyse saat seklinde isimlerin yaninda bile yaziyor ya bunu bizimkiler icinde yapsinlar yada beklemede olan isteklerimizi gorebilecegimiz bi link koysunlar.hani hic olmadi 2 hafta beklemede kalan bir istek otomatik iptal olmali bence ;)

 16. adem bey bende arkadaşlık istegi yollayamıyorum Foursquare takip etleri kaldırrsam bu sorun kalkarmı ortadan ?

  • Murat bey foursqaure den kaldırmakla olmuyor swarmdan eski arkadaşlık isteğini bulup kaldırmanız lazım

 17. Adem Bey,
  Ben foursquerden tahmini 200 kişi sildim.Aynı şekilde Swarm dan da 200 e yakın insan sildim ama halen yeni istek gönderemiyorum.Bunun sebebi nedir ?

  • Tolga Bey , Acaba fazla yollayıp sizi belli bir süre banlamış olabilir biraz daha istekleriniz var ise bunları silin ve biraz bekleyin

 18. Arkadas olarak eklediğim ve beklemede olan kişileri topluca nasıl görebilirim ? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

  • Merhaba Kadri Bey , Swarm’da Arkadaş olarak eklediğiniz kişileri topluca bir yerden malasef göremiyor ve silemiyorsunuz.

 19. merhaba abicim bu istek kaldırma işini yapıyorum iphone 4s kullanıyom yaklaşık 5 dakika basılı tuttum hiçbir yazı veya kutucuk açılmadı

 20. Swarm da arkadaslık isteği yollanan kişi daha sonra ad soyad la aranmasına. rağmen isteği kabul yada red edene kadar hiçbir bir şekilde bulunamıyor bunun bir çözümü var mı?

 21. Mrb. Swarmda 1024 arkadasım var. Beklemede 300arkadaşlık isteği var ama kabul edemiyorum. Beklemede kalıyor hep bnde istek gönderemiyorum

 22. 1 senedir swarm ve foursquare kullanmıyorum swarmda 25 arkadaşım var foursquare hesabıma ise bu arkadaşlara ek olarak takip ediliyor kısmında 20 kişi görünüyo nasıl oluyor acaba

  • Merhaba Hilal Hanım , Swarm haricinde sizi foursqaure’den tavsiyenizi takip edebilirler harici olarak

 23. Foursquare a girmediğim halde takip ediyo gözüktüğüm arkadaşlar var onu kastetmiştim aslında

  • Hilal Hanım , swarm’dan birine Arkadaş teklifinde bulunduğunuz’da o kişiyi Foursqare’den de takip etmiş oluyorsunuz . yada size birisi teklif yollamış ise sizi foursquare’den takip ediyor

 24. SWARMDA HİÇ BİR ŞEKLİDE ARKADAŞLIK İSTEĞİ GÖNDEREMİYORUM AANCAK İSTEK GELİRSE KABUL EDEBİLİYORUM ARKADAŞ EKLE BUTONUNDA BASTIĞIMDA TEKRAR EKLE DİYOR BEKLEMEDE DEMİYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

  • Taner Bey , Fazla Arkadaş Teklifi mi Gönderdiniz acaba ? o yüzden Gönderim yapamıyorsunuz^dur gönderilerinizi bulun ve bunların bazıları iptal ediniz.

 25. beklemede olan kişileri tekrardan görüntüleyebilirim ? adroid bi cihaz kullanıyorum. cevabınız için şimdiden teşekkürler :)

 26. ben ne istek gönderebiliyorum bütün istekleri kaldırmaya ugraşıyorum olmuyor 657 tane istek varmış bunların hepsini nasıl kaldırabilirim ?

 27. Swam da 1004 arkadasim var yeni gelen arkadaslik isteklerini kabul edemiyorum. Ayrica beni. Arkadaslik istegi ginderdigim ama kabul edilmemis olanlari iptal etmek istiyorum.sizdrn bu konuda acil yardim talep ediyorum.tesekkurler

  • Merhaba Sena Hanım , Swarm’da arkadaş silinir derken siz istemediğiniz kişiyi sadece arkadaşlık dan çıkarabiliyorsunuz.

 28. Tamamdır çözdüm zaten :) Fakat yeni güncellemede biraz farklılık vardı. Mesela eskiden arkadaşlar seçeneğine tıklayıp arkadaşlıktan çıkar yapabiliyorken şimdi sağ üstte arkadaş ekleme sembolü var(mış) ona tıklayıp çıkarabiliyoruz.(silmek istediğimiz kişinin profilinde yapıyoruz bu işlemi)
  İşte artık bu konuda pro oldum :D Yine deteşekkürler hallettim :)

 29. Swarm da gelen arkadaşlık isteğini reddedince karşı tarafa mesaj veya bilgilendirme gidiyor mu?

  • Merhaba Aleyna Hanım , Swarm’da Arkadaşlık isteğini red ettiğiniz zaman karşı tarafa bildirim mesajı gitmez

 30. swarmda daha önce aradığım kişiyi tekrar arama yaptığımda bulamıyorum arkadaşlık isteği gönderip geri çektim böyle bi durum ortaya çıktı

  • Meryem Hanım , Swarm’da özel mesajları şuan silme ile ilgili bir buton özellik yok ama bu mesajlar belli bir süre sonra kendiğinden siliniyor.

  • Merhaba Buket Hanım , Swarm’da şuan toplu arkadaşları silme gibi bir özellik ve üçüncü parti yazılım yok malasef

 31. merhabalar, swarm da arkadaşlıktan çıkarma diye bişey var mı? yani arkadaşımız olan birini faceteki gibi silebiliyomuyuz?

 32. peki swarm da arkadaşlıktan çıkardığımız kişiler foursquarede otomatik olarak takipten de çıkarılıyor mu?

 33. bir de swarmda arkadaşlardan biri check in yaptığında sadece bizim yakınımızdayken mi bildirim geliyor, yoksa bütün arkadaşlarımız türkiyenin neresinde olursa olsun check in yaptığında yine bildirim gelir mi?

 34. Swar da bu sabah itibariyle arkadaş listemi, fotoğrafları ve eski check in lerimi göremiyorum. Sildim tekrar yükledim düzelmedi. Sorun ne olabilir

  • Meral Hanım , Bununla ilgili bir bilgi veremiyeceğim , çünkü böyle bir sıkıntı ilk defa senden duyuyorum. Swarm Güncel sürümünü yükleyin ve üye olduğunuz mail adresi ile tekrar giriş yapınız mutlaka bir sıkıntı vardır. Herhangi bir şikayet filan olmadı ise

 35. Peki foursquare için unfollow programı var mı kolay takipçisi silme beni takip etmeyenler görebileceğim bişey.
  swarm dan bakıyorum beklemede olan isteğe uzun süre sonra çekince o cancel friend requed diye bişey çıkmıyor.
  arkadaş ekledik foursquare den takip etti takip kaldırdık diyelim swarm da bekleme de olan istekte iptal olcak mı ?

 36. Bakıyorum takipte olanlara isimlerinden swarm da aratıyorum ya bulmuyor yada bulduklarım arkadaşlık isteği yok yani beklemede değil. Nasıl saçma bir program anlamadım.

 37. Meraba ben arkadaş ekleyemiyorm fazla kişiye gönderdiğim için Ama foursquare de takiplerimi kaldırdım tekrar bakıp kimleri eklediğimi ve isteği iptal edebilme şansım yok napacağm?

  • ilk önce swarm’dan yolladığın arkadaş tekliflerini bulacaksın onun için arkadaş ara yerine , ayşe , fatma ,ali ,veli gibi isimler yazarak arat sonra gönderdiğin istekleri tek tek geri çek

 38. Adem bey merhabalar , turkiye sinirlari icnde bulundugumda arkadaslik istegi gonderme gibi bir sıkıntım yok , fakat yurt dılına çıktığımda arkadaşlık isteği gönderemiyorım sebebi nedir ? Şimdiden teşekkürler

 39. merhabalar adem bey, foursquare bizim tavsiyelerimizi takip eden birini nasıl engelleriz? tavsiyelerimi görmesini istemiyorum da..

 40. Adem bey merhaba swarm da 1009 arkadaşım var ve eklemem gereken en az 1000 arkadaşım daha var bu 1000 arkadaş olayını nasıl aşacağız bununla ilgili ek bi uygulama varmı çaresiz kaldım yardımcı olun lütfen

  • doğan bey , swarm’da arkadaş limiti 1000 diye biliyorum , sizinki nasıl oldu 1000 kişi geçmiş onu anlamadım ama , dediğinize göre 2000 kişi zor yaparsınız

 41. Selamlar swarmda bekleyen arkadaş ekleme sınırı nedir arkadaş eklenmiyor bu gece baya bi iptal ettim 100 kusur ben hepsini silmek istiyorum acaba sisınsınır nedir kaç kişi kaldı bilmek güzel olurdu

 42. Yok kardesim A B yazin cada istek gönder diklerim cıkmıyor
  Baska bir yolu yok mu hic kimseye gonderemiyorum suan

 43. Iphone kullanıyorum ama. Arkadas ıstrklerın bıldırımlerde çıkmıyor 512 tane ıstek var çoğunu sıldım. Bukadar kaldı .ıstekler bışdırım olarak gelemiyor ve bıldırımlerde görünmüyor … Ustelık arkadas ekle lıatesındekı bekleyen ısteklerde de görünmüyor bulacak Gun sonra bazı ıstekler Düşüyor ama anında bışdırım gelmıo ve görünmüyor neden acaba ??

  • Ela Hanım , büyük bir ihtimal ile Swarm sunucularından kaynaklıdır yeni güncellemeler ile düzelecektir aynı sorunu bende yaşamaktayım.

 44. android işletim sistemli telefonlarda swarm beklemedeki arkadaşlık isteklerini göstermiyor. Eğer aradığınız kişi kabul veya red etmediyse onu kesinlikle göremiyorsunuz . Bu konudaki çözüm nedir ?

  • arkadaş isteklerini enn iyi görebilmenin yolu foursqare indirin ve kurun swarm’da arkadaş istekleri yolladığınız kişileri oradan takip ediyor olacaksınız oradaki isimleri swarm’da aratın bulun ve kaldırın

 45. bende android var . İstek yolladığım kişileri foursquarden görüyorum ama isim yazıp swarmda arattırdığımda bulamıyorum . Bu sorunu nasıl çözeceğim .

  • İphone rahatlıkla arama yaparak buluna biliyor , android işletim sistemlerinde sorun olmaması lazım diğer telefonda deneyip size bilgi vereyim

  • Swarm’da kim tarafın’dan engellendiğinizi anlamak için bir ipucu olarak kişinin profilini girdiğinizde o kişinin resimlerini göremezsiniz ve mesaj gönder ( at ) göremezsiniz.

 46. Merhaba hardgunner’ın dediği gibi android de beklemede olan arkadaşların isimlerini foursquare’den bulup swarm da aratsak bile swarm da o kişiler bulunamıyor. dolayısıyla androidde beklemede olan istekleri kaldırmak imkansız.

 47. Mrb adem bey, bira önce foursquareden arama yaparak swarmdaki istekleri iptal edebiliyordum fakat bir anda swarmdan arama yapamaz oldum, Yazdığım isimler çıkmamaya başladı, sebebi ve Çözümü sizce nedir ?

  • Uygulamayı kapatın , tekrar açın ve tekrar deneyiniz , normalde hiç bir sıkıntı olmaması veya bir kısıtlama olmaması gerekiyor

  • Android işlemcili telefon mu kullanıyorsunuz ? swarm’da eklediğiniz kişiler otomatik foursqaure’de arkadaş olarak gözüküyor ona göre bulup silebilirsiniz.

 48. Peki adem bey mesela swarmda arkadaşlık istegi yolladık karşı tarafın kabul etmedigini nasıl anlarız

  • Merhaba barış bey, karşı tarafın sizi kabul etmediğini anlama gibi bir şey yok , ya sizi red eder yada arkadaşlık istediğiniz beklemede kalır , bunun için ismini girerek kontrol edebilirsiniz.

 49. Peki mesela istek gonderdigimiz kisi kabul etmiyor red te etmiyor yani bekleme de birakiyor ise o kisiye bildirim gidermi surekli su sahis sana arkadaslik istegi yolladi diye mesela.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın