Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Arkadaşların Beni Etiketlemesini Kapatma / Açma

1.012 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Swarm Kullananlar için küçük ipuçları vermeye devam ediyorum. Bir Mekanda gittiğiniz arkadaşınız swarm’da Check-in yaptığında Facebook yada Swarm’daki Arkadaşlarını etiketleme ( Tags ) yaparak siz yapmasanız da sizde o mekanda görünür ve kiminle olduğunuz ortaya çıkar .

Eğer siz bu durumdan rahatsız oluyor ve istemiyorsanız bunu kapatabilir veya açabilirsiniz. Swarm’da Etiketleme ( Tags ) kapatmak için Swarm > Profil > Çark ( Ayarlar ) düğmesine basıyoruz.

Burada gizlilik ayarları yazan yere bir kere dokunuyoruz Bu kısımda bir çok ayarları ve bildirimleri açıp kapatabiliyoruz burada yapacağımız ” Arkadaşlarımın beni check-in yapmasına izin ver ” yazan yerdeki onay işaretini kaldırmak olacaktır. Eğer buna izin verecek olursanız tekrar bu onay işareti verebilirsiniz. Böylece gittiğiniz mekanlarda arkadaşlarınız sizin yerinize sizi etiketleyerek check-in yapabilecekler.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın