Sponsorlu Bağlantılar

Swarm Yurtdışı Arkadaş İsteği Yollama Sorunu

4.483 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Musa

Soru Gönder : Adem bey merhabalar , Türkiye sınırları içinde bulunduğumda arkadaşlık isteği gönderme gibi bir sıkıntım yok , fakat yurt dışına çıktığımda arkadaşlık isteği gönderemiyorum sebebi nedir ? Şimdiden teşekkürler.

Cevap : Merhaba Musa Bey , bu sorun emin olmamak şartı ile tamamen lokasyon’dan kaynaklı olduğunu düşünmekteyim. Sizin Bulunduğunuz Avrupa veya Asya Lokasyonlarından kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.

Benim Kendi swarm dan kullanırken yurtdışın’da bulunan bir kişiyi rahatlık ile ekleye biliyorum. Bunu şu şekilde deniyorum arkadaş arama kısmına yabancı bir isim yazarak buna istek yolladım o kişi kabul edene kadar beklemede duruyor yani istek yollaya biliyorum. Ama bu sorun yurtdışında neden kaynaklı net bir cevabım yok.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm Yurtdışı Arkadaş İsteği Yollama Sorunu (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Yurt disinda farkli kullanici yanimdaki arkadasim gonderebiliyor , bende Turkiyedeyken yurtdisinda birisine istek gonderebiliyorum , fakat ben yurt disina ciktigim andan itibaren gonderemiyorum istek, ama bana istek gelebiliyor .!

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın