Sponsorlu Bağlantılar

Swarm Sınırsız Arkadaş Ekleme

5.588 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışmaya devam ediyorum. Bana facebook Sayfam üzerinden ve Soru Gönder bölümünü kullanarak bilgisayar ve uygulamalar hakkında soruları göndere bilirsiniz.

Sizden gelen soru’da Swarm arkadaş ekleme limiti kaç kişidir.?  en son kaç kişi ekleye bilirim? veya swarm arkadaş ekleme hilesi var mı? gibi sorular gelmektedir.

Swarm da arkadaş ekleme limiti 1000 ( bin ) kişi olarak sınırlanmıştır , bunun daha üstünü ekleyemezsiniz maalesef , bazı profillere baktığınızda 1002 gibi kişi sayısı yani bin kişinin üstüne görünmektedir.

Bunun şu şekilde kaynaklı olduğunu düşünmekteyim , kişi listesinde bulunan kullanıcılardan bazıları hesabını silmiş veya dondurmuş olduğu için bu kişi hala swarm hesabından düşmemiş olarak görünüyor olabileceğini tahmin ediyorum , ileri ki günlerde arkadaş listesinden düşecek ve normal düzene geri gelecektir.

Bununla ilgili olarak Swarm Arkadaş Ekleme Hilesi maalesef yoktur  yani en son ekleyeceğiniz arkadaş sayısı bin kişi olarak belirtilmiştir. bununla birlikte bu sayı ileri günlerde yeni güncellemeler ile değişebilir.!!

Arama Tags & Etiket ;

swarm arkadaş sayısı , swarm arkadaş ekleme sınırı , swarm arkadaş ekleme sayısı , swarm arkadaş sınırı nedir , swarm arkadaş sayısı kaç kişi , foursquare

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm Sınırsız Arkadaş Ekleme (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. selam swarm bugune kadar gönderdigim tüm bekleyen arkdaşlık isteklerini iptal edebilecegim bie yol var mı ?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın