Sponsorlu Bağlantılar

Swarm da para kazanma

772 views
Sponsorlu Bağlantılar

Swarm da para kazanılır mı? , swarm uygulaması daha önceden FourSquare yerini alarak , gittiğiniz yerde check-in yaparak arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu bildirdiğiniz bir uygulamadır. Bununla birlikte eski uygulama foursquare ise mekanlar hakkında yorum , bilgi , tavsiye gibi uygulamaları göstermektedir.

Son zamanlarda popüler olan Swarm uygulamasında Reklam Gösterimi ile şirketlerin reklamları alınmaktadır. Böylece yaptığınız yer bildirimi ( check-in ) hemen arkasında sponsorlu reklam gösteri gelmektedir.

Bunun için Şirket ( işletmeler ) Promosyona dayalı , Mekana Dayalı Reklam , İzleyici Ağı tipine göre reklam almaktadır.  Bu konuda Destek Almak için “http://tr.business.foursquare.com/national-brands” adresindeki formu doldurarak sizinle iletişime geçeceklerdir.

Swarm üzerinden para kazanma konusuna gelince , Swarm Firma olarak kayıt olduğunuzda yaptığınız her check-in için bonus vermektedir , firma yer bildirimleri için fazla bonusu Google Adworks ile para çevirip reklam satın alabiliyorsunuz. Bu tür bir kazanç elde edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın