Sponsorlu Bağlantılar

Swarm ‘da Adres Tarifi Nasıl Alınır..?

641 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Fidan

Soru Sor : Biri checkin yaparken hani,o yerin adresine haritayla bakabiliyoruz ya üzerine tıkladığımız da,o harita değişerek bende navigasyon gibi bir şey oldu,artık adres gözükmüyor,,eskiye nasıl döner?? açıklaya bildim mi bilmiyorum.

Cevap : 

Bir mekanda checkin yaptığınızda bir arkadaşınızı bu yere davet ettiğiniz , arkadaşınız bu checkin üzerinden nasıl adres tarifi alabilir yani bu adres üzerinden navigasyon olarak o yere kolaylıkla gidebilir.

swarm adres tarifi-1

 

Adres tarifi alacağımız checkin yere bir kere dokunarak o yeri ilk önce açıyoruz.

swarm adres tarifi-2

Checkin yapılan yeri açıyoruz ve yukarıda örnek resimde olduğu gibi Harita bölümünü göreceksiniz kısma bir kere dokunuyoruz.

swarm adres tarifi-3

Örnek resimde gördüğünüz gibi harita açılacak ve o yerin harita’da yerini göreceksiniz şimdi Yukarıda ” Yönlendirmeler ” yazan yere dokunuyoruz.

swarm adres tarifi-4

 

Daha Sonra sizi telefonda bulunan Harita kısmına yönlendirecek burada yapacağınız şey ise Başlat yazan yere basarak o yerin navigasyon almış oluyorsunuz ve o yere araç ,yaya adresini almış oluyorsunuz. Böylece Swarm üzerinden Nasıl adres tarifi alınır, nasıl o yere gidilir öğrenmiş oluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın