Sponsorlu Bağlantılar

Steam oyun iadesi yapmak

48 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Steam oyun iadesi nasıl yapılır, nasıl geri iade edilir bunu yazımızda meraklıları için bilgi vermeye çalışacağız.

Steam’da sıklıkla indirimli oyunlar alabildiğiniz gibi iade oyun’da da müşterinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Oyun dünyasında yüzlerce oyun arasında tercihler arasında kalmak tereddüt içinde kaldığınızda ve satın aldığınız oyunda hayal kırıklığı yaşamanız kaçınılmaz olabilir. Sizde Steam de satın aldığınız oyunda hayal kırıklığı yaşarsanız oyunu geri iade edebilirsiniz.

Steam, kullanıcıları memnun etmek için iade politikaları dâhilin de 14 gün içinde satın almış oyunları geri iade edebileceğiniz gibi 2 saatten az oynanması gerekmektedir.

Bu şartları sağladığınızda Steam’de oyun iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Peki Steam oyun iadesi yapmak için hangi adımlarla gerçekleşir.

STEAM OYUNU GERİ İADE ETMEK

# İlk adım sağ üst köşede “hesap detayları” adımından gidiniz.

# Satın alma geçmişini görüntüle

# İade etmek istediğiniz oyunu seçiniz

# Bir iade talebinde bulunmak istiyorum

# İade yöntemini seçiniz

# Neden iade etmek istediğinizi metin girerek belirtiniz.

# İade işlemi sonrasında işlemin alındığına dair bir e-posta alacaksınız.

Steam oyun iadesi yapmak için yukarıda adımları takip ederek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Oyun iadesi sonrasında bu oyunu tekrar almak için size avantajlı fiyatlar imkânı da sunmaktadır.

Ayrıca Steam iade politikası kurallarını öğrenmek için “https://store.steampowered.com/steam_refunds/” adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Bu konumuzda Steam oyun iadesi yapmak konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın