Sponsorlu Bağlantılar

Soyadı dağılım haritası

86 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere işinize yarayacak bir siteden bahsedeceğiz. Bu sitemizin adı forebears, Türkçe karşılığı ile atalarımız karşılığı olarak gelmektedir.

Bu site soyadınızın hangi ülkelerde daha çok kullanıldığı, soyadınızın ülkelere göre dağılımını gösteren ilginç bir sitedir.

Forebears sitesine girerek soyadınızı arama motoruna yazdığınızda size hangi ülkelerde sıklıkla kullanıyor bunu görebilirsiniz.

Sitemizin tam adı forebears.io bu siteye girdiğinizde karşınıza arama motoru ile birlikte bir çok istatistiğin olduğu bölümleri göreceksiniz.

Buradaki arama motoruna soyadınızı yazdığınızda soy isminizin dünya üzerinde kullanım yerleri ve dağılımını göreceksiniz.

Bununla birlikte bu ilginç sitede dünyanın en kısa isim ve soyisimlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bulunduğumuz ülkeye göre soyad dağılımını hangi soy ismin çok kullanıldığını “https://forebears.io/turkey/surnames” link adresinden olduğu gibi izleyebilirsiniz.

Türkiye’de en çok kullanılan isimlerini ise “https://forebears.io/turkey/forenames” adresi üzerinden bulabilirsiniz.

Oldukça işe yarayan bu siteyi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu konumuzda Dünya’da ve Türkiye soyad dağılımı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Oldukça faydalı kullanarak soyadınız başka hangi ülkelerde kullanılıyor bunu öğrenebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın