Sponsorlu Bağlantılar

SMS BAĞIŞ SİSTEMİ

3.898 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda soru & cevap sayfamıza gelen sorulardan biri olan sms bağış sistemi, sms ile bağış toplama nasıl yapılır? bu konularda sizlere elimizden geldiği kadarıyla bilgilendirme yapacağız.

Yardım dernekleri, yardım kuruluşları ve doğal afetlerde gsm operatörlerinde desteklediği, oluşturulan kampanyalar sayesinde sms ile bağış toplama ile toplanan yardım paraları mağdur olan kişilere, toplumlara, hastalara ulaştırılmaktadır.

Bunun dışında mobil ödeme yöntemi kullanılarak destekler verilmektedir. Sizden gelen sorularımız da sms bağış sistemi kurulumu var mıdır? Bu tür yardımlar nasıl toplanmaktadır. Bunlara aşağıda vereceğimiz bilgiler ile aydınlatmaya çalışacağız.

Sms bağış sistemi ;

Sosyal sorumluluk dahilin’de herkesin bütçesine göre bağış yağabileceği servislerde bu işi aracılık eden kurumlar, firmalar piyasada bulunmaktadır. Ayrıca bu iş için Mobil Gsm Operatörlerinden Turkcell, Vodafone, Turk Telekom den destek alabilirsiniz.

Sms ile yardım toplama konusunda firmaların kriterleri olmaktadır. Gelişi güzel bu kampanyayı düzenleyemezler. kamu yararına uygun olarak amaçlarını gerçekleştirmek, muhtaç kişilere yardım sağlamak ve kamu hizmetlerinden bir veya birkaçını gerçekleştirmek veya destek olmak üzere gerçek kişiler, dernekler, kurumlar, vakıflar, spor kulüpleri, gazete ve dergiler bu yardımı toplayabilir.

sms yolu ile bağış toplama bunun için ayrıca KDV vergi muafiyeti, genel olarak operatör şirketleri faturalı ve faturasız hatlarda alındığı için yansıtılmaktadır. smsle bağış bunun için operatörler ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Ya da piyasada bulunan mobil ödeme firmaları ile destek alabilirsiniz.

sms ile para toplama konusunda kısa şunu söylemek gerekirse gsm şirketleri ile anlaşarak, mesaj numarası ve bağış tutarı belirtilerek kullanılabilir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın