Sponsorlu Bağlantılar

Signal okundu bilgisi kapatma

471 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda Signal okundu bilgisi nasıl kapatılır, Signal okundu bilgisi engelleme konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Gizliliğe önem veren kullanıcılar için Signal okundu bilgilerini kapatabilir veya tekrar açabilirsiniz.

WhatsApp ve iMessage gibi diğer mesajlaşma uygulamalarında popüler bir özellik olan okundu bilgileri, Signal’de gönderdiğiniz mesajlarda beyaz gösterge balonları olarak görünür. 

Okundu bilgilerini kapatırsanız ve diğer taraftaki kişinin mesajını okuduğunuzu görmesini engellerseniz, mesajınızı okuyup okumadığını görme yeteneğini kaybedersiniz.

Bu nedenle iki farklı işletim sistemi olan İPhone  veya  Android  akıllı telefonunuzda “Signal okundu bilgisi” iptal etmek istiyorsanız aşağıda adımlarla devre dışı bırakabilirsiniz.

SİGNAL OKUNDU BİLGİSİ NASIL DEVRE DIŞI BIRAKILIR

  • Uygulamanın sol üst köşesindeki Profil resminize, Avatarınıza veya kullanıcı adınızın baş harflerine dokunun.
  • Ayarlar menüsünden “Gizlilik” seçeneğini seçin.
  • Son olarak, “Mesajlarda Oku” ayarını kapatın (veya açın).

Signal’de okundu bilgisi açıkken, mesaj alındığında ve okunduğunda her iki onay işareti balonu da düz beyaz bir renkle doldurulacaktır. 

Okundu bilgisi kapalıyken, baloncuklar boş olacaktır ancak onay işaretleri mesajın teslim edildiğini gösterecektir.

Alıcı, gönderdiği metin mesajlarında aynı tür belirtimi görecektir. Okundu bilgilerini kapattığınızda ne siz ne de iletişim kurduğunuz kişi bir mesaja bakılıp bakılmadığını göremez.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Signal mesaj okundu bilgisini kapatma veya açma konusunda bili vermeye çalıştık. Konumuz hakkında sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilir veya diğer sorunlarınız için soru sor sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

ARAMALAR;

Signal okundu bilgini iptal etme, Signal okundu bilgisini kapatmak, Signal Messenger okundu bilgisini devre dışı bırakma, Signal okundu bilgisi, Signal mesaj okundu bilgisini kapatma, Signal mesaj okundu iletisini kapat

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın