Sponsorlu Bağlantılar

search.ueep.com yönlendirme Sayfası Kaldırma

376 views
Sponsorlu Bağlantılar

search.ueep.com Bu sayfa free programlar aracılığı ile bilgisayara bulaşırlar ve Anasayfayı değiştirilir web tarayıcılarınızı açtığınızda bu sayfaya yönlendirilirsiniz. ve sizi bu sayfayı kullanmanızı sağlarlar.

Bu Yönlendirme sayfası nasıl kaldrılır ?

Bu Sayfayı kaldırmak için ilk önce AdwCleaner programı indirmeniz gerekecektir. AdwClenaer programını indirmek için “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresi üzerinden gidebilirsiniz.

Bu programı indirdik den sonra Tüm çalışan programları kapatıp Adwcleaner ile taratacağız.

adwcleaner scanner virus

 

Tüm programları kapattık dan sonra SCAN  butona basarak bilgisayarımızı taratıyoruz

adwcleaner scanner

SCAN butona basarak tarattık dan sonra bilgisayarımızdaki zararlı yazılımlar gelecektir. Burada “search.ueep.com ile ili tüm zararlı girdileri işaretliyoruz ve CLEAN ile siliyoruz.

 

Bu Girdileri sildik den sonra bilgisayarımıza reset atıyoruz ve yeniden başlatıyoruz. Bilgisayarımızı yeniden başlattık dan sonra Masaüstünde bulunan Web Tarayıcıların kısayollarının özelliklerine girerek “http://www.search.ueep.com  uzantısını silmek olacaktır. Resimdeki işaretli http://www.search.ueep.com   link sileceğiz.  Hedef Uzantımız aynen “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”  bu şekilde olmasına dikkat ediniz.

Hedef Uzantıyı da düzenledik den sonra  İnternet Tarayıcıların Anasayfasını google.com olarak değiştirin yada istediğiniz bir sayfaya ayarlayınız. Bunları yaptık dan sonra bu yönledirme sayfasından kurtulmuş olacaksınız.

NOT :

Aramasayfam.com için Hazırladığım video izleyerek aynen search.ueep.com içinde uyarlaya bilirsiniz sonuç aynı olacaktır.

böylece yukarıda search.ueep.com arama motoru nasıl kaldırılır? konusunda sizlere ipucu vermeye çalıştık, bununla ilgili olarak sorunları yorumlar bölümüne bırakabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın