Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy A20e Sar Değeri Nedir

52 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung Galaxy A20e Sar Değeri ne kadar, nedir bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağız.

Konumuza başlamadan önce Sar Değeri nedir bununla ilgili bir önbilgi verdikten sonra asıl konumuz olan Samsung Galaxy A20e sar değeri nedir bunu sizlerle paylaşacağız.

SAR DEĞERİ NE DEMEK

gilizce kelime anlamıyla Specific Absorption Rate olan kelimenin baş harflerinin kısaltılmasıdır. Türkçe kelime anlamı olarak Özgül soğurma oranı anlamına gelmektedir.

Elektronik cihazların insan vücuduna yaymış olduğu radyasyon miktarı olarak belirtilmektedir. Sar değeri W / kg olarak değerlendirilmektedir.

Genel olarak telefon satın alacaklar için sar değeri bir kriter olarak dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu önemli kriter de sar değeri yüksek olan telefonlar yetişkinlerden daha ziyade çocuklar için fazla radyasyona maruz kalmaları tehlikelidir.

Genel olarak insan vücudu için tehlikelidir fakat çocuklarımız için tehlike arz etmektedir. Şimdi Samsung Galaxy A20e sar değeri ne kadar bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağız.

SAMSUNG GALAXY A20E SAR DEĞERİ NEDİR

Sar değeri limiti sınırları ABD’de 1.6 W / Kğ olarak Avrupa için 2 W / kğ olarak değerler baz alınmaktadır. Bu değerleri aşıyorsa sar değeri standartları aşmaktadır.

Samsung Galaxy A20e teknik özelliklerine de değindikten sonra sar değeri hakkında bilgi vereceğiz. Samsung Galaxy A20e Ekranı 5.8 inç sahiptir. Ram 3 Gb, 32 GB kapasiteye sahip olan telefonumuz, 3000 mAh bataryaya sahiptir.

TAVSİYE VİDEO;

Samsung Galaxy A20e sar değeri Kafa için 0.498 W/kg olarak Vücut için 1.303 W/kg olarak değerlere sahiptir. Yani standartlara uygun olarak görülmektedir.

Yine çocuklarımızı fazla oyun oynamamaları konusunda uyararak dikkatli olmanızdır. Bu konumuzda Samsung Galaxy A20e sar değeri ne kadardır standartlara uygun mu bu konumuzda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın