Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Android Uygulamaları Nereden İndirilir?

2.491 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemine ait bir akıllı telefon var, bu telefonun tüm özelliklerinden yararlanmak için uygulamalar’da yüklemek gerekir, hava durumu, mail, sosyal ağlar olan facebook, witter, instagram vb. uygulamalar , banka, Whatsapp gibi ihtiyaca göre uygulamalar yükleyerek kullanılır.

Peki yeni aldığınız telefonda bu uygulamalar nereden yüklenir? indirilir? Android işletim sistemi ürünlerini kullanabilmek için bi Gmail hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Gmail hesabını gmail.com adresi üzerinden açabilirsiniz.

 

Android telefon, tablet bu tür cihazlara app uygulamasını indirmek için Telefon’da Google Play Stores uygulaması saten bulunmaktadır. Bu uygulama girerek açmış olduğunuz gmail hesabını tanıtın ve istediğiniz uygulamaları indirmeye başlayabilirsiniz.  Bilgisayar üzerinden Android telefonlara uygulama indirmek için “https://play.google.com” adresini kullanabilirsiniz. Samsung, Htc, Lg bu tür telefonlar piyasada yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın