Sponsorlu Bağlantılar

Programsız Klasör ( Dosya ) Nasıl Şifrelenir?

7.185 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımızda program kullanmadan bir klasör nasıl şifrelenir bunun hakkında bilgi vereceğim. Programsız  yazılım kodlarını text dosyası içine atarak bunu farklı kayıt şeklinde bat dosyası uzantısı halinde kayıt edeceğiniz çalıştır dosyasını bir klasör içine atıyorsunuz.

Daha sonra çalıştır dediğinizde size kilitli adında bir klasör oluşturuyor bu klasörün içine önemli verilerinizi müzik , resim ve buna benzer dosyalarınızı atarak tekrar bu bat dosyasını çalıştırıp size kilitlemek isteyip istemediğini söylemekte siz e / h kullanarak e işareti ( Evet ) kullanıyorsunuz ve bu dosyayı saklamakta sizde böylece bu klasör içinde önemli dosyalarınızı saklamış oluyorsunuz. Kodları Text Dosyasında indirmek için Buradan

Unutmayınız bu text dosyası içinde oluşturacağınız  şifreyi bir yere yazınız kayıp veya unutmayınız. Şimdi sizler için hazırladığım bu video izleyebilirsiniz. Bu text dosyasını ise indirebilmek için aşağıdaki link kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Unutmayınız bu dosyaya kendi isteğinize göre bir isim verebilirsiniz.

Tags – Etiketler ;

Dosya şifreleme nasıl yapılır , Dosya kilitleme nasıl yapılır , klasör şifreleme , klasör saklama , dosyaları gizleme , klasör gizleme , klasör kilitle , klasör nasıl kilitlenir , dosya kilitleme , dosya nasıl kilitlenir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Programsız Klasör ( Dosya ) Nasıl Şifrelenir? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Gençler bu sadece gizleme yöntemidir. Arama kısmına dosyanın adını yazarsanız kolaylıkla onu bulabilirsiniz. İsterseniz WinRar kullanarak klasorleri şifreyebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın