Sponsorlu Bağlantılar

Profilinizi MomentCam ile Çizgi film Karakteri Yapın

1.458 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son Zamanlar Bir çok arkadaşınızın Profil Resimlerinde Çizgi Film Karakterleri gibi profil paylaşımlarını görmüşünüzdür Güzel ve hoş bir görüntü vermektedir. Böyle güzel bir profil paylaşımı yapmak sizinde elinizde Akıllı Telefon Android – IOS işlemci telefonlarınız da yapabileceğiniz Bu uygulamanın ismi MomentCam , Telefonunuza bu uygulamayı indirerek , Çektiğiniz Resimlere veya Galeriden Seçeceğiniz bir resme uygulayabilirsiniz.

İphonehttps://itunes.apple.com/tr/app/momentcam/id687624831?l=tr&mt=8” adresini kullanarak uygulamayı yükleyebilirsiniz. 

Android  : “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manboker.headportrait” adresi üzerinden bu uygulamayı yükleyerek akıllı telefonlarda profil fotoğraflarını çizgi film karakterine dönüştürebilirsiniz. 

yukarıda verdiğimiz link adresi sayesinde akıllı telefonlara momentcam uygulamasını yükleyerek sizde telefonda yüklü Tango, Viber, Line, WeChat, Twitter, Facebook ve diğer uygulamalarda profil fotoğraflarını Çizgi film karakteri ile süsleyebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın