Sponsorlu Bağlantılar

Powerbank veya yedek batarya mı hangisi?

744 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması ile bir çok sorunu’da yanında getirdi , uygulama hataları vs vs gibi ama en önemli sorun şarj sorunudur. Akıllı telefonlara bir türlü şarjı yetiştiremiyoruz . Neredeyse elektrik prizlerinin yanında yatıp kalkacağız o derece sıkıntılı bir durum bununla birlikte bu sorunları çözmek için geliştirilen teknoloji olarak powerbank yanı taşınabilir şarj cihazları veya biraz daha pratik olarak yedek bataryalar ?

siz olsanız hangisi hesaplı ve kullanışlı olurdu , yedek bir şarj bataryası mı ? yoksa Powerbank lar mı ? Hangisi daha avantajlı hemen ilk önce konuya şöyle başlamak istiyorum.

powerbank görsel

Ben iphone kullanıcısıyım ve telefonumun şarjı azaldığında veya bitmek üzere olduğumda yedek batarya takamayacağım için hemen taşına bilir şarj cihazları gerekmektedir , öyleyse iphone kullananlar için powerbank daha akılcı geliyor.

samsung batarya

Telefon Samsung veya diğer bir cihaz ise ve arka kapağı söküp bataryası çıkarılabilir bir telefon ise yedek batarya olması biraz daha mantıklı gelecektir . Peki bir oyun oynarken batarya çıkarıp takmak oyunu yarıda kesmek hiçde iyi bir fikir gibi gelmiyor . Batarya değiştirdiğiniz ikinci bataryada bitti veya bitmek üzere o zaman iki batarya şarj etmek durumunda olacağınız için bana göre tavsiyem Powerbank dan yana olacaktır.

Sizinde fikirleriniz önemli olacağı için yedek batarya mı yoksa powerbank alacaklar için fikir önerisinde sizde bulunabilirsiniz. Yorum bölüme tavsiyenizi bırakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın