Sponsorlu Bağlantılar

Outlook otomatik cevaplama özelliği nasıl kullanılır?

1.674 views
Sponsorlu Bağlantılar

Ofis içinde  Outlook  kullanıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir uygulama , gelen mesajlarınıza otomatik cevap verebilirsiniz. istediğiniz mesajı yazarak gelen iletilere cevap verme ile işinizi biraz daha kolay,pratik olabilir.  Bunun için Microsoft Outlook kullanmanız gerekir. 

Outlook Mesajlara Otomatik Cevap Nasıl Verilir?

Daha Sonra Hazırlayacağınız  ileti kalıbıyla (*.oft)  Uzantılı olacak.   Daha Sonra  Menü Penceresinden  Araçlar > Kurallar ve Uyarılar kısmından Yeni Kural oluşturacaksınız . Daha Sonra Resimde görüldüğü gibi Ulaştığında iletileri denetle kısmından devam ediyoruz.

Yeni gelen sekmede Yalnızca bana Gönderilen kısımdan seçip devam ediyoruz.

Belirli bir şablon kullanarak yanıtla kısmı seçip devam ediyoruz

 

 

Budan sonra masa üstüne hazırladığım ileti kalıbıyla (*.oft)  bulup seçiyoruz ve tamam diyerek sonlandırıyoruz.

 

Bu konuda Video izlediğiniz Nasıl yapıldığını daha iyi anlayacaksınız. Umarım Beğenirsiniz bu Beğenileri Facebook sayfamızı beğenerek takip edersiniz.Bu konuda sizlere birde aşağıdaki video anlatım ile otomatik cevaplama nasıl yapılır? bunu anlatmaya çalıştık, şimdi video izleyelim.

Outlook oto cevap ;

yukarıda anlatmaya çalıştığımız kadarıyla gelen mesajları otomatik cevaplama, konusunda eğer tatile çıktığınızda, veya mesaj önce oto cevaplama özelliğini açarak mesajın iletildiğini ve kısa zamanda dönüleceğini konusunda karşı tarafa bilgi mesajı olarak oto cevap gönderebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın