Sponsorlu Bağlantılar

Oppo Reno S ekran görüntüsü alma

94 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Oppo Reno S ekran görüntüsü çekme konusunda bu makalemizde sizlere bilgi vereceğiz.

Sosyal ağlarda gezerken, herhangi bir haber okurken veya ekranda bir şeylere bakarken beğendiğiniz, ilginizi çeken veya birine yollamak istediğiniz bir görüntüyü çekerek bir başkasına göndermek isteyebilirsiniz.

Sizde Oppo Reno S model telefon kullanıyor ve ekranın fotoğrafını çekmek istiyorsanız sizlere vereceğimiz ipuçları ile bu işlem nasıl yapılır, nasıl yapılmış bunu sizlere anlatmaya çalışacağız. Aşağıda vereceğimiz yöntemle Oppo Reno S ekran görüntüsü alma işlemini sizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

OPPO RENO S EKRANIN RESMİ NASIL ÇEKİLİR

Oppo Reno S ekranın görüntüsünü almak için telefonun fiziksel tuşlarını kullanabileceğimiz gibi üç nokta parmak teması ile çekebilirsiniz.

  • YÖNTEM

Telefonun üzerinde bulunan sesi kısma tuşu + güç düğmesi birlikte basınız. 1 ~ 2 saniye bekledikten sonra deklanşör sesi duyacaksınız duyduğunuzda ekranın resmini çekmiş olacaksınız. Böylece çekilen ekran görüntüsünü film galerisinde bulabilirsiniz. Buradan çektiğiniz resimleri düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

  • YÖNTEM

Ayarlar > Akıllı Kolaylık > Jest ve Hareket adımlarını izleyerek üç parmakla ekran görüntüsü alma özelliğini aktif edeceğiz.

Çekeceğiniz görüntü üzerine gelerek ekrana üç parmak dokunuşuyla Oppo Reno S ekranın resmini çekmek kolay olacaktır.

Yukarıda verdiğimiz iki yöntemde sık kullanılan metottur. Replika telefonlar kullananlar için bu menüler farklı olabilmektedir. Bunu da hatırlattıktan sonra konumuzu burada noktalayacağız.

Oppo Reno S ekran resmi nasıl çekilir konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorunlarınızı, sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın