Sponsorlu Bağlantılar

musical.ly üyeliği nasıl silinir?

610 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda musical.ly üyelik iptali nasıl gerçekleşir, bununla ilgili olarak gelen sorularımıza cevaplar vermeye çalışacağız.

Konumuza başlamadan önce musical.ly nedir kısaca buna değineceğiz, ardından musical.ly hesap silme işlemine geçeceğiz. İstediğiniz bir şarkıya, parçaya dublaj yapabileceğiniz bir sosyal ağ platformudur.

Sevdiğiniz parçalara dublaj yaparak eğlenebileceğiniz son derece güzel bir uygulamalardan olan musical.ly zamanla canınız sıkıldıysa hesabınızı kapatabilirsiniz. Bizde bu konumuzda musical.ly aboneliği nasıl kapatılır Bunu siz takipçilerimize anlatacağız.

musical.ly üyelik silme

musical.ly üyelik bilgilerini silmek, kapatmak için aşağıdaki adımları takip ederek musical.ly üyeliğini iptal ederek kapatabilirsiniz.

  • Uygulama açınız.
  • Profile Option
  • Ayarlar
  • Privacy and Settings
  • Help Center
  • My Account & Setting
  • Delete Account

Buradaki bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra musical.ly hesabını kapatabilirsiniz. Burada hesabınıza ulaşamayacağız, videolara ulaşamayacağınız, satın alınan ürünlerde para iadesinin olmayacağı aynı zamanda hesabınızda bulunmayan sohbetlerin silinmeyeceği dikkat edilmektedir.

Ayrıntı bilgiler için “https://support.musical.ly/knowledge-base/delete-account/ adresi üzerinden hesap silme ile ilgi ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Bu konumuzda musical.ly hesap kapatma konusunda bu işlem nasıl yapılır bunu anlatmaya çalıştık, bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın