Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Edge Tarayıcı geçmişi nasıl silinir?

738 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni işletim Sistemi Windows 10 tarayıcısı Windows Edge geçmişi nasıl silinir bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağım. Windows Edge ile bir çok özelliği’de beraberinde getirmiştir. Bu güzel ve özel bir tarayıcı’da girmiş olduğunuz sitelerin geçmişini nasıl sileriz ?

Özel bilgisayarınızdan veya ofis’de girmiş olduğunuz , ziyaret etmiş olduğunuz sitelerin bir başkasının görmesini istemiyorsanız gözatma geçmişi ‘ni temizlememiz gerekebilir bu konuda resimli olarak aşağıdaki adımları takip ederek hemen uygulamaya geçelim.

Microsoft Edge Sağ üst köşe’de … üç nokta ( Ayarlar ) bölümünü giriyoruz.

Yeni Açılan pencere’de temizlenecek Öğeleri Seç dediğimizde Farklı Bir pencere açılacaktır.

Bu pencerede işaretleyeceğiniz yerler seçiyoruz. Burada hangi kayıt temizliği yapacaksanız seçiyoruz ve sil butonu ile Windows 10 Edge çerezlerini silmiş oluyoruz. Bununla ilgili olarak kullanabileceğimiz üçüncü parti yazılımlarda vardır. Ccleaner Programı Kullanarak Bilgisayarımızdaki boştaki gereksiz girdileri silebiliriz.  Bu program ile kayıt defteri içerisinde bulunan gereksiz kayıt girdilerini’de temizleyebiliriz.

Arama Tags & Etiket ;

Microsoft Edge Tarayıcı Geçmişi , Microsoft Edge Gözatma geçmişi nasıl Silinir , Microsoft Edge arama geçmişi Nasıl silinir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın