Sponsorlu Bağlantılar

Messenger kullanıcı adı nasıl değişir

451 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda messenger kullanıcı adı değiştirme konusuna siz takipçilerimize bu yazımızda bilgi vereceğiz. Facebook anlık mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger da Android ve IOS işletim sistemli cihazlarda messenger kullanıcı ismi nasıl değişir bunu sizlere adım adım vereceğiz.

MESSENGER KULLANICI ADI DEĞİŞTİRME

Facebook üzerinden veya messenger üzerinden sizi kolay bulmaları için isminizi değiştirebilirsiniz. Bunun için aşağıda adımlarla isim değiştirme işlemini gerçekleştirin.

  • Uygulama
  • Profil
  • Ayarlar
  • Kullanıcı adını düzenle

FACEBOOK MESSENGER KULLANICI ADI DEĞİŞTİRME

Yukarıda örnek resimli anlatımda olduğunu facebook messenger kullanıcı adı değiştirmek için kullanıcının boşta olması gerekmektedir. Bir başka kullanıcı tarafından kullanılmadığından emin olunuz saten kaydet butonu aktif olmayacaktır.

Harf ve rakamlardan oluştuğundan emin olunuz [ A-Z ile 0-9 ] arasında harfler ve rakamlardan oluşması gerekmektedir. Kullanılan harflerin büyüklüğü ve küçüklüğü fark etmez hepsi aynı standartlarda görünmektedir.

Burada kullanılan belirlediğiniz messenger kullanıcı adı aynı zamanda Facebook kullanıcı adınız olacağını da unutmayın.

Yukarıda bahsi geçen Facebook messenger kullanıcı adı değiştirme 2019 yılında uygulamasında bu şekilde olmaktadır. 2020 yılında veya sonrasında gelecek güncellemeler ile menülerin yerinin değişebileceğini unutmayın.

Bazı kullanıcılar facebook messenger kullanıcı adı hatası yaşadığını belirtmektedir. Bu sorunlar genelde bir başkası tarafından kullanılan kullanıcı ismi veya özel karakterler girildiği için yaşanan problemler olduğu için yaşanan nedenler arasındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın