Sponsorlu Bağlantılar

menu content not available hatası çözümü

4.025 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda bilgisayar sorunlarından biri olan menu content not available hatası ve bununla ilgili olarak bu sorun nasıl çözülür? Bunun cevabını siz takipçilere vermeye çalışacağız.

Call of Duty ve diğer oyunları oynayacağınız sırada yönetici olarak çalıştır dediğiniz de menü content not available sorunu alınabilmektedir.

Bizde bu konumuzda bu sorun nasıl çözülür? Bunu sizlere vermeye çalışacağız. Aşağıdaki sorunun çözümüne yardımcı olacak adımları uygulamak suretiyle çözmeye başlayalım.

MENU CONTENT NOT AVAİLABLE HATASI NASIL ÇÖZÜLÜR

  • Oyun dilini değiştirmeyi deneyin Dil olarak İngilizce seçiniz.
  • Ardından Steam açınız ”Yerel Dosyalar (Local Files)”sekmeye girin ve ”Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula (Verify integrity of game cache)” işlemini uygulayın. Dosya doğrulama/güncelleme tamamlanınca oyunu yeniden açınız.

Fatal Error

menu_content_not_available call of duty

Yukarıda verdiğimiz adımlarla menu content not available problemi büyük bir olasılıkla çözülmüş olacaktır.

Yukarıda iki adımlar menu content not available sorunu çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık bununla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın gelen altında yorumlar kısmından veya diğer tüm sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın