Sponsorlu Bağlantılar

Maalesef Power Clean Durdu hatası

1.092 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Cem

Soru Gönder ; Merhaba Adem Bey , Çin Malı Onyo Tabletpc’im var çocuklar yanlışlık ile oyun ile birlikte bir program indirmiş bu programda devamlı Maalesef Power Clean durdu hatası alıyorum ve hiç bir yere giremiyorum ve işlem yapamıyorum yardımcı olur musunuz Acil..

maalesef power clean durdu

Cevap :  Merhabalar Cem Bey , Tablet’de hiç bir yere giremiyorsunuz demişsiniz , hiç bir işlem yapamadığınız için bu en iyi çözüm yolu Tablet format atmak olacaktır. Bu sorun için tabletin ses kısma düğmesine basıyoruz + Power düğmesine basıyoruz ekrana yazı gelince hemen power ( güç )  düğmesine basmayı bırakıyoruz ve ses kısma düğmesine yazı gelene kadar basılı tutuyoruz daha sonra “wipte data/factory” >> “Yes.delete” yazan kısmı seçerek tabletimize format atıyoruz. Format sonra tableti yeniden başlatınız.

Arama Tags & Etiket ;

Asus , onyo , çin tablet , samsung , Power Clean Durdu sorunu alıyorum , Power Clean Durdu çözüm , Power Clean Durdu Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın